UI/UX Design.

Stosując UX i UI design tworzymy projekty stron internetowych i produktów cyfrowych, które lepiej realizują zamierzone cele. Odpowiadamy na potrzeby użytkowników i dbamy o najmniejsze detale.

Dlaczego projektowanie UX i UI jest ważne?

W PESI opanowaliśmy trudną sztukę użytecznego projektowania. Strona www lub aplikacja powinna dobrze się prezentować, być estetyczna i efektowna. Powinna zapadać w pamięć i wyróżniać się. Oczywiście, to prawda! Ale… to nie wszystko. Aby Twoja strona mogła spełniać swój podstawowy cel (czyli aby dobrze konwertowała), najważniejsze jest, aby była ona użyteczna i funkcjonalna dla użytkowników oraz aby odpowiadała na ich potrzeby.

W projektowaniu UX i UI chodzi dokładnie o to! UX design czyli User Experience design to projektowanie wizualne, nastawione na reakcje i odczucia użytkownika produktu. Z kolei UI design czyli User Interface design to projektowanie interfejsów skupione na maksymalizacji użyteczności i doświadczenia użytkownika.

ux design
ux design

W PESI zadbamy o research, przygotujemy flow oraz projekt

Naszym zadaniem jest przeprowadzenie dokładnego reserchu i wywiadu z użytkownikami aby dogłębnie zrozumieć użytkownika, jego potrzeby oraz cele. Pozwala nam to na przewidzenie i zaplanowanie każdego z jego kroków na stronie, jeszcze zanim je wykona. Dzięki temu możemy zaprojektować interfejs strony tak, aby był on maksymalnie intuicyjny i prosty w obsłudze. Przeprowadzamy także testy z użytkownikami.

Dzięki projektowaniu UX i UI użytkownik będzie mógł nie tylko cieszyć się pięknym wyglądem strony, ale również poruszać się po niej szybko i sprawnie. Nasz UX designer zadba o prawidłowe flow. W zależności od ustalonej przez nas konwersji (celu) danej podstrony, możemy pokierować użytkownika dokładnie w taki sposób, aby ułatwić mu, na przykład, dokonanie transakcji. Oznacza to, że dzięki temu Ty również będziesz szybciej osiągał swoje cele, a w efekcie zwiększysz zyski ze swojego biznesu.

Co zyskasz zlecając projekt UX i UI designerowi PESI?

Twoja strona internetowa, aplikacja mobilna lub webowa będzie piękna i funkcjonalna a Ty:

Przyciągniesz większą ilość potencjalnych klientów

Zwiększysz zaangażowanie użytkowników a Twój biznes będzie lepiej osiągał zamierzone cele

Zoptymalizujesz proces sprzedażowy

Zwiększysz swoją pozycję w wyszukiwarce Google

Zwiększysz konwersję, a dzięki temu zyski z biznesu

Zyskasz możliwość lepszego zaprezentowania swojej oferty

Zobacz nasze projekty

Wczesnoszkolni.pl

Jeden z największych portali dla nauczycieli oraz rodziców dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Z marką mamy przyjemność współpracować od 2018 roku w zakresie prac IT oraz prowadzenia działań marketingowych w internecie.

#strona internetowa #sklep internetowy #oprogramowanie dedykowane

Newton View

Zaawansowana aplikacja łącząca się z urządzeniem na siłowni, monitorująca i obliczająca zużytą energię podczas ćwiczeń za pomocą zaawansowanych algorytmów.

#aplikacja mobilna #strona internetowa #oprogramowanie dedykowane

Dziennik Elektroniczny

Autorski dziennik elektroniczny z modułami do zarządzania kadrą i uczniami. Dziennik posiada także własną aplikację mobilną, planer zajęć i wiele innych funkcji.

#oprogramowanie dedykowane

Sprawdź co mówią o nas klienci

  • Firma PESI jest wiarygodnym, solidnym i godnym polecenia wykonawcą usług związanych z projektowaniem stron internetowych oraz usług marketingowych. Współpraca z PESI to gwarancja technicznego wsparcia niezależnie od dnia tygodnia, co między innymi zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług i pozwala zapobiegać wszelkim niepożądanym sytuacjom. PESI w pełni zasługuje na rekomendacje jako wiarygodny, terminowy i profesjonalny partner biznesowy.

    Jolanta Kałuża

    Dyrektor Szkoły - Complex of International Schools

  • Współpraca z zespołem PESI to prawdziwa przyjemność. Zrozumienie naszych potrzeb było kluczowe dla osiągnięcia naszych głównych celów. Projektowanie i implementacja platformy zostały przeprowadzone profesjonalnie i w założonych ramach czasowych. Gorąco polecamy PESI jako zaufanego partnera biznesowego.

    Maciej Bogacz

    Twórca marki wczesnoszkolni.pl

Zainteresowany?
Napisz do nas!