Spełnianie warunków Google

Wyobraź sobie, że znajdujesz się na najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, jesteś coraz bardziej rozpoznawalną marką spośród setek innych, a suma na Twoim koncie w banku zdaje się przypominać niemożliwy do zatrzymania stoper. I któregoś dnia to wszystko tracisz. Pozycje zaczynają spadać, Twoja strona znika ze świata Google. Masz coraz mniej wyświetleń i coraz mniej klientów. Świat marketingu zaczyna o Tobie zapominać.

Moja strona ma nałożony filtr Google – jak to się stało?

Prawdopodobnie otrzymałeś filtr za niestosowanie się do wytycznych Google. Może to być wynikiem nieumiejętnego prowadzenia działań SEO w obrębie Twojej strony internetowej. Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się pozyskiwać zbyt szybko linki ze złych źródeł? Być może powierzyłeś swoją stronę nieodpowiednim osobom? Zatem masz już odpowiedź. Jeżeli już doszło do owego nieszczęścia i otrzymałeś karę, nie trać czasu. Tutaj liczy się każda minuta.

Usuwanie filtra Google to czasochłonny proces. Skontaktuj się z nami, a my, za pomocą wiedzy z zakresu działań pozycjonerskich oraz sporego doświadczenia przeanalizujemy Twój problem i stworzymy najszybszą drogę do odzyskania Twojej dawnej świetności.

Usuwanie filtra Google – co można zrobić?

Usuwanie filtra Google to bardzo pracochłonny proces. Wykorzystujemy najnowsze sposoby do zidentyfikowania rodzaju kary, jaką otrzymałeś, aby następnie ją zniwelować. Jesteśmy świadomi, że kwestia czasu jest tu niezwykle ważna; w miarę jego upływu strona z dnia na dzień traci na wartości, a Ty tracisz klientów. Twoja reklama zatem traci sens. A my tracimy nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze zobaczymy Twoje wspaniałe wyniki.

Zatem daj nam szansę, abyśmy mogli podziwiać Twoje osiągnięcia w Internecie i zgłoś się, gdy tylko Google niesłusznie Cię ukarze. Dla Ciebie zrobimy wszystko, aby naprawić czyjeś błędy i pomóc Ci wypracować sukces.

Nasi Klienci i ich opinie o nas

 • Firma PESI udowodniła, że zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny i rzetelny partner w realizacji powierzonych prac. Współpracę z firmą PESI możemy szczerze podsumować jako udaną i godną polecenia.

  atria magazyn logo
  Piotr Tomecki
  Prezes Zarządu firmy Atria sp. z o.o.
 • Współpracując z nami, firma PESI udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania wykonawcą i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji prac informatycznych i poligraficznych.

  firma współpracująca z firmą pesi
  Daria Konicka
  Biuro sprzedaży, promocja w firmie Chmielowskie sp. z o.o.
 • Doskonała współpraca z firmą PESI pozwala rekomendować ją jako sprawdzoną i rzetelną w zakresie prac z zakresu projektowania i tworzenia stron www oraz marketingu internetowego.

  geoprofit logo
  Michał Gwoździewicz
  Właściciel firmy GEOPROFIT
 • Prace nad stroną wykonane w ekspresowym tempie! Fachowe podejście do tematu ds. bezpieczeństwa danych oraz ich przetwarzanie nie stanowiły dla PESI żadnego problemu. Otrzymaliśmy stronę www skrojoną na nasze potrzeby a także cenne wskazówki odnośnie zbieranych przez nas danych!

  ajama ubezpieczenia logo
  Maciej Bogacz
  Ajama Ubezpieczenia
 • Na firmę PESI trafiłam zupełnie przypadkiem dzięki znajomemu. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Rzetelność oraz fachowe podejście do problemu zaowocowały powstaniem dużego serwisu. Liczymy na dalszą owocną współpracę korzystając z fachowych porad w dziedzinie e-marketingu.

  Śląski Portal Ślubny logo
  Barbara Bilińska
  Właścicielka serwisu Śląski Portal Ślubny
 • Z firmą PESI współpracujemy już od 2015 roku i przez ten czas niejednokrotnie mieliśmy okazję przekonać się o pełnym profesjonalizmie naszego partnera. Wszystkie projekty były zawsze wykonane w terminie i cechowała je najwyższa staranność.

  atria logo
  Piotr Tomecki
  Wiceprezes Zarządu Atria Med Sp. z o.o.

Masz problem z widocznością swojej strony internetowej w Google? Napisz do nas!

Wyślijwyczyść