Usuwanie filtra Google - PESI | The future is easier

Usuwanie filtra google

Spełnianie warunków Google

Wyobraź sobie, że znajdujesz się na najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania, jesteś coraz bardziej rozpoznawalną marką spośród setek innych, a suma na Twoim koncie w banku zdaje się przypominać niemożliwy do zatrzymania stoper. I któregoś dnia to wszystko tracisz. Pozycje zaczynają spadać, Twoja strona znika ze świata Google. Masz coraz mniej wyświetleń i coraz mniej klientów. Świat marketingu zaczyna o Tobie zapominać.

Moja strona ma nałożony filtr Google – jak to się stało?

Prawdopodobnie otrzymałeś filtr za niestosowanie się do wytycznych Google. Może to być wynikiem nieumiejętnego prowadzenia działań SEO w obrębie Twojej strony internetowej. Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się pozyskiwać zbyt szybko linki ze złych źródeł? Być może powierzyłeś swoją stronę nieodpowiednim osobom? Zatem masz już odpowiedź. Jeżeli już doszło do owego nieszczęścia i otrzymałeś karę, nie trać czasu. Tutaj liczy się każda minuta.

Usuwanie filtra Google – co można zrobić?

Usuwanie filtra Google to bardzo pracochłonny proces. Wykorzystujemy najnowsze sposoby do zidentyfikowania rodzaju kary, jaką otrzymałeś, aby następnie ją zniwelować. Jesteśmy świadomi, że kwestia czasu jest tu niezwykle ważna; w miarę jego upływu strona z dnia na dzień traci na wartości, a Ty tracisz klientów. Twoja reklama zatem traci sens. A my tracimy nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze zobaczymy Twoje wspaniałe wyniki.

Zatem daj nam szansę, abyśmy mogli podziwiać Twoje osiągnięcia w Internecie i zgłoś się, gdy tylko Google niesłusznie Cię ukarze. Dla Ciebie zrobimy wszystko, aby naprawić czyjeś błędy i pomóc Ci wypracować sukces.

Nasi klienci i opinie o nas

Masz problem z widocznością swojej strony internetowej w Google? Napisz do nas!

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane


Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest firma PESI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Lubuska 10, 40-219 Katowice, NIP: 9542824506, REGON: 388389738, KRS: 0000888096, Kapitał zakładowy: 25.000,00 zł, adres elektroniczny: biuro@pesi.pl Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności