Projektowanie i tworzenie stron internetowych - PESI - Strony internetowe

Strony internetowe

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Prowadzisz lub dopiero otwierasz biznes? Potrzebujesz dobrej strony internetowej? Świetnie trafiłeś!

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem nowoczesnych stron internetowych. Przygotujemy dla Ciebie witrynę, która będzie idealnie skrojona do Twoich potrzeb. Tworzenie stron www to nasza pasja. Strona internetowa stanowi wizytówkę Twojej firmy – warto zatem zadbać o jej estetykę, intuicyjność oraz przydatność dla potencjalnych klientów firmy, gdyż dobra strona internetowa buduje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa na rynku oraz zachęca kontrahentów do współpracy.

Mając to na uwadze projektujemy i tworzymy strony www które w pełni spełniają te kryteria. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny.

Przygotowana przez nas strona internetowa będzie nowoczesna, funkcjonalna – i co ważne – będzie cieszyć oko.

Pisząc dla Państwa stronę internetową korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu będzie dobrze służyć przez długie lata. Każde zlecenie jest inne a każda strona niepowtarzalna. Do każdego zadania podchodzimy “ze świeżą głową” i staramy się myśleć nieszablonowo. Zawsze jednak naszym nadrzędnym celem jest jak najlepsze odzwierciedlenie Twojej wizji. W końcu to Ty decydujesz o tym jak ma wyglądać Twoja strona internetowa i co ma się na niej znajdować.

Co więcej, wszystkie przygotowane przez nas strony internetowe są responsywne i jednocześnie zoptymalizowane pod kątem indeksacji, dzięki czemu są lepiej widoczne w wyszukiwarkach internetowych a Ty już na starcie oszczędzasz na pozycjonowaniu. I najważniejsze: Twoja strona www będzie w pełni responsywna.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Responsywne strony internetowe

Co to & po co to?

Responsywne strony internetowe to strony napisane w technologii RWD. Technologia ta sprawia, że wygląd strony www automatycznie dostosowuje się do urządzeń mobilnych (komputerów, tabletów czy smartfonów). Strona responsywna zawsze wygląda doskonale. Sprawdź:

responsywna strona internetowa

Czy potrzebna mi responsywna strona internetowa?

Tak. Fakty mówią same za siebie. Coraz więcej osób korzysta z urządzeń przenośnych (tabletów, smartfonów) szukając czegoś w internecie. Ta tendencja sprawiła, że firma Google przestała wspierać witryny, które nie posiadają swych wersji mobilnych.

Takie strony przestały być wyświetlane na zapytania z wyszukiwarki Google wykonywane na urządzeniach mobilnych. Nie pozwól zatem wykluczyć swojej firmy z walki o klienta.

Zainteresowany? Napisz do nas!

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane


Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest firma PESI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Lubuska 10, 40-219 Katowice, NIP: 9542824506, REGON: 388389738, KRS: 0000888096, Kapitał zakładowy: 25.000,00 zł, adres elektroniczny: biuro@pesi.pl Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

Strony internetowe – co zapewniamy?

System CMS

Tworzymy strony internetowe wyposażone w zaawansowany system zarządzania treścią (system CMS). Dzięki temu w przyszłości będziesz mógł samodzielnie i w sposób niewymagający jakiejkolwiek wiedzy z zakresu języków programowania, dodawać posty czy zdjęcia, wprowadzać zmiany oraz aktualizacje na swojej nowej stronie internetowej.

Responsywna strona www

W przypadku naszych projektów system RWD to już praktycznie standard. Tworzymy mobilne, responsywne strony internetowe. Oznacza to, że wygląd Twojej strony www będzie zawsze w pełni dostosowany do rozdzielczości urządzenia na którym będzie ona wyświetlana (np. laptopa, tabletu czy smartfonu). Pamiętaj, że Google nie wspiera już stron, które nie posiadają wersji mobilnej.

Unikalny wygląd serwisu

Nie ważne czy tworzona przez nas strona internetowa jest oparta na systemie WordPress czy też napisana przez nas od podstaw. Dbamy o to aby wygląd każdej strony internetowej zawsze był unikalny i dopasowany do charakteru Twojej działalności. Masz pewność, że Twoja strona będzie jedyna w swoim rodzaju, dzięki czemu skutecznie wyróżnisz się na tle swojej konkurencji.

Optymalizacja SEO

Tworzone przez nas strony internetowe są napisane zgodnie z najnowszymi wytycznymi dla programistów oraz z dbałością o szczegóły w zakresie przejrzystości kodu. To sprawia, że nawet bez przeprowadzania specjalnych zabiegów pozycjonowania nasze strony www są dobrze indeksowane przez wyszukiwarkę Google.

Sprawdzony hosting

Działamy kompleksowo, dlatego naszym Klientom zapewniamy obsługę hostingu oraz możliwość ulokowania swojej strony www na wybranym serwerze. Dobry serwer to gwarancja niezawodności działania witryny. Zapewniamy niskie ceny obsługi a polecane przez nas serwery zapewniają wydajną i niezawodną pracę na poziomie 99% – pozostały okres jest przeznaczony na dokonanie koniecznych aktualizacji systemu.

Dobra domena

Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i wykonamy całość czynności związanych z wykupieniem lub przeniesieniem interesującej Cię domeny. Doradzimy Ci również którą domenę wybrać aby skutecznie budować pozytywny wizerunek swojej firmy i pozyskać jak największą liczbę nowych klientów.

Media społecznościowe

Media społecznościowe takie jak Facebook, Instagram czy Twitter pozwalają na doskonałą interakcję społeczną oraz dotarcie do niezliczonych, nowych grup odbiorców. Chcesz być widoczny? Skonfigurujemy Twoją stronę internetową z popularnymi platformami Social Media. Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna i będziesz mógł jeszcze lepiej rozwijać swój biznes.

Google Maps

Klienci nie wiedzą jak trafić do Twojej firmy? Oznaczymy Twoją firmę na mapach Google oraz zamieścimy dokładną i aktualną mapę na Twojej stronie www. Dzięki temu osoby odwiedzające Twoją witrynę będą mogły w łatwy i szybki sposób poznać dokładną lokalizację Twoich placówek oraz zaplanować wizytę w oddziale firmy.

Google Moja Firma

Chcesz aby Twoja firma była bardziej rozpoznawalna? Dodamy ją do usługi Google Moja Firma, która pozwala efektywnie zarządzać wizerunkiem oraz informacjami o firmie w wyszukiwarce Google. Z badań wynika, że firmy, które weryfikują informacje za pomocą tego narzędzia, są dwa razy częściej uważane przez konsumentów za godne zaufania.

Estetyka i funkcjonalność

Dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz projekt był wyszukany i wyjątkowy. Nasze strony internetowe są estetyczne oraz spełniają najwyższe wymagania w zakresie funkcjonalności. Staramy się aby nawigacja po stronie www była zawsze intuicyjna dla każdego użytkownika.

Różnorodność modułów

Jesteś agentem ubezpieczeniowym i zależy Ci aby Twoja strona internetowa automatyczne generowała dokumenty dla klientów? A może potrzebujesz panel logowania, wyszukiwarkę, czat lub system płatności? Spokojnie, zajmiemy się wszystkim. Powiedz czego potrzebujesz a my to wdrożymy.

Wysoka jakość

U nas masz gwarancję, że otrzymasz najwyższą jakość w niskiej cenie. Jednocześnie pragniemy wyrazić naszą radość z faktu, iż nasi klienci doceniają staranność wykonywanych przez nas stron internetowych oraz chętnie korzystają również z pozostałych naszych produktów oraz usług.

Zainteresowany naszą ofertą?

Potrzebujesz nowej strony www? Napisz do nas już dziś.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane


Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest firma PESI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Lubuska 10, 40-219 Katowice, NIP: 9542824506, REGON: 388389738, KRS: 0000888096, Kapitał zakładowy: 25.000,00 zł, adres elektroniczny: biuro@pesi.pl Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

Skontaktuj się
z nami