Strony internetowe.

Planujesz stworzyć swoją stronę internetową lub odświeżyć swoją obecną? Zaufaj firmie, w której kreatywność spotyka się z technologią, aby w pełni wyrazić Twoją markę online.

Skup się na swoim biznesie, a stronę zostaw ekspertom

Od prawie 10 lat pomagamy firmom zaistnieć w internecie. Stworzyliśmy dziesiątki stron internetowych zarówno dla mikrofirm, jak i dużych przedsiębiorstw, działających zarówno na rynku lokalnym, jak i globalnym. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dostosowując nasze rozwiązania do potrzeb naszych klientów, co pozwala maksymalizować zyski. Twoja strona może być prostą wizytówką, posiadać zaawansowane formularze zapisów, a także bardziej zaawansowane funkcje, takie jak generatory plików, treści lub nawet gry. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i czas realizacji.

strony internetowe

Dlaczego warto?

Globalna Widoczność

Osiągnij klientów na całym świecie i zwiększ swoją widoczność.

Wiarygodność

Posiadanie strony internetowej buduje wiarygodność i profesjonalny wizerunek firmy.

Rozwój Biznesu

Stanowi platformę do promocji nowych produktów i usług, co przyspiesza rozwój firmy.

Interakcja z Klientem

Tworzenie relacji z klientami za pomocą bloga i integracji z mediami społecznościowymi.

Oszczędność Czasu

Daje możliwość dostarczania informacji klientom bezpośrednio na stronie, co oszczędza czas obsługi.

Łatwy Kontakt

Zapewnia prosty sposób kontaktu z klientami za pomocą formularza i informacji kontaktowych.

Skontaktuj się z nami, aby zacząć budować swoją profesjonalną stronę internetową.

Co otrzymasz?

PROJEKT ZGODNY Z TWOIMI WYTYCZNYMI

Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Twój wymarzony projekt. Wystarczy, że powiesz nam, czego potrzebujesz.

EFEKTYWNY COPYWRITING

Możemy przygotować dla Ciebie treści, które będą atrakcyjne marketingowo i przyciągną nowych klientów.

INNOWACYJNY DESIGN

Dbamy o to aby wygląd każdego sklepu internetowego był unikalny i dopasowany do charakteru Twojej działalności. Możesz mieć pewność, że Twój sklep będzie jedyny w swoim rodzaju, dzięki czemu skutecznie wyróżnisz się na tle konkurencji.

ARCHITEKTURA ZGODNA Z UX

Tworząc projekt koncentrujemy się przede wszystkim na jego odbiorcy. Nasze projekty są dostosowane do potrzeb użytkowników, dbamy aby ich odczucia i doświadczenia związane z korzystaniem ze sklepu były pozytywne.

DEDYKOWANE FUNKCJE

Twój biznes wymaga niestandardowych rozwiązań, aby mógł lepiej sprzedawać? Spokojnie, to dla nas nie problem. Wprowadzimy funkcje szyte na miarę.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Powierzając nam stworzenie sklepu internetowego, nie musisz się bać o bezpieczeństwo danych swoich oraz klientów. Nasze zlecenia wykonujemy zgodnie ze wszelkimi standardami bezpieczeństwa i ochrony danych. Zadbamy również o certyfikat SSL.

SAMODZIELNE ZARZĄDZANIE

Twój sklep będzie posiadał profesjonalny i funkcjonalny CMS - czyli system zarządzania treścią, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie i w sposób niewymagający specjalistycznej wiedzy dodawać produkty, wprowadzać zmiany oraz aktualizacje w swoim sklepie.

strony internetowe

Responsywność

RWD

Jak pokazują badania (dalej: raport Gemius “E-commerce w Polsce 2022”) rola smartfonów w zakupach online rośnie i obecnie są one już wykorzystywane częściej niż komputery przenośne. Telefon/smartfon jest zdecydowanie dominującym urządzeniem do dokonywania zakupów online wśród osób do 24 roku życia. To oznacza, że sklep internetowy musi dobrze prezentować się na urządzenia mobilnych, a co najważniejsze być przyjazny w obsłudze. Przygotujemy sklep, który będzie responsywny, czyli dostosowany do urządzeń mobilnych.

UX & UI

User Experience & User Interface

Obecnie klienci mają coraz większe wymagania wobec funkcjonalności sklepów internetowych. Dobry sklep internetowy musi być wygodny i łatwy w obsłudze. Podczas zakupów internauci przykładają dużą wagę do sposobu prezentacji produktów czy wygody wypełniania formularza zamówienia, a ich zadowolenie przekłada się na wyższą sprzedaż. W PESI wiemy, jak zadbać o UX projektując sklep internetowy. Dobrze zbudowana nawigacja, czytelne przyciski wykonywania akcji (CTA), odpowiednio podzielone kategorie czy inteligentna wyszukiwarka i filtry to tylko niektóre elementy, brane przez nas pod uwagę już na etapie projektowania sklepu.

strony internetowe

Zobacz nasze projekty

Pomogliśmy już ponad 100 klientom osiągnąć ich cele biznesowe tworząc dla nich profesjonalną stronę internetową. I Ty możesz do nich dołączyć.

Nasze projekty

Co może zawierać Twoja strona?

Strona internetowa może być bardzo prosta, począwszy od konstrukcji typu Onepage, gdzie całą stronę przeglądamy poprzez jej przewijanie w dół. Strony mogą być też bardziej rozbudowane, dokładnie prezentujące obszerną ofertę danej firmy, tzw. multipage. Niezależnie od tego, jaką stronę chcesz zbudować, każdy z tych wariantów może posiadać np. galerię zdjęć, informacje o ofercie lub można rozbudować stronę poprzez dodatkowe integracje zewnętrznych systemów, lub wprowadzenie spersonalizowanych funkcjonalności dedykowanych Twojej działalności.

Formularze

Możemy wzbogacić Twoją stronę o formularze np. kontaktowe lub bardzo zaawansowane formularze pełniącę funkcje Quizu czy też rejestracji na np. wydarzenie.

Opinie

Możemy zintegrować stronę z zewnętrznymi systemami opinii np. od firmy Google. W ten sposób opinie wystawione na Google będą automatycznie pojawiać się na Twojej stronie.

Blog

Twoja strona może posiadać system blogowy, gdzie będziesz mógł dzielić się ze swoimi klientami wiedzą oraz zwiększać świadomość swojej marki.

Sprawdź co mówią o nas klienci

 • Związek Stowarzyszeń Centrum Aktywności z przyjemnością rekomenduje firmę PESI jako solidnego partnera biznesowego. Zespół PESI przez cały okres trwania projektu wykazał się znaczną wiedzą i podejściem do prac z pełnym zaangażowaniem. Finalny produkt spełnił wszystkie nasze oczekiwania oraz zobowiązania zawarte w umowie.

  Piotr Bańczyk

  Wiceprezes Zarządu

 • Firma PESI jest wiarygodnym, solidnym i godnym polecenia wykonawcą usług związanych z projektowaniem stron internetowych oraz usług marketingowych. Współpraca z PESI to gwarancja technicznego wsparcia niezależnie od dnia tygodnia, co między innymi zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług i pozwala zapobiegać wszelkim niepożądanym sytuacjom. PESI w pełni zasługuje na rekomendacje jako wiarygodny, terminowy i profesjonalny partner biznesowy.

  Jolanta Kałuża

  Dyrektor Szkoły - Complex of International Schools

 • Na podstawie doświadczeń związanych z korzystania z usług świadczonych przez firmę PESI, pragnę wyrazić pozytywna opinię na temat firmy oraz polecić PESI jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

  Sylwia Maksym

  Właściciel

Zainteresowany?
Napisz do nas

Dlaczego my?

Nasz zespół to doświadczeni eksperci w tworzeniu aplikacji na Androida i iOS. Zrealizowaliśmy wiele udanych projektów w różnych branżach. Posiadamy kompleksowy zespół z programistami, grafikami i specjalistami od marketingu, co pozwala nam podejść do projektów wszechstronnie. Dążymy do innowacyjnych rozwiązań i zrozumienia potrzeb biznesowych klienta, zapewniając wysoką jakość i pełne zaangażowanie na każdym etapie projektu.

ux design