Social media marketing

– skuteczna reklama i marketing w mediach społecznościowych

Docieraj do nowych klientów, zwiększ rozpoznawalność swojej marki, generuj nową sprzedaż i stymuluj wzrost swojej firmy!

Zainteresowanie branżą social media stale rośnie. Nic dziwnego. Twoi klienci właśnie w mediach społecznościowych spędzają swój wolny czas. Dlatego też coraz więcej firm i instytucji posiada swoje profile w popularnych serwisach społecznościowych, czerpiąc z tego ogromne zyski dla swojego wizerunku oraz portfela.

Social media marketing – skuteczna reklama i marketing w mediach społecznościowych

Chcesz wprowadzić swoją firmę do świata social media?

– nie mogłeś lepiej trafić!

Odkryj z nami nowe sposoby na pozyskiwanie klientów. Wiemy, że dobrze prowadzony fanpage czy profil w mediach społecznościowych potrafi wygenerować stały i duży ruch do strony firmowej osób stanowiących pożądaną grupę docelową.

Prowadzenie skutecznych działań w social media wymaga jednak zrozumienia zasad komunikacji na danej platformie społecznościowej. My wiemy jak to robić! Jesteśmy wieloletnimi praktykami i na co dzień z sukcesami prowadzimy i zarządzamy licznymi profilami naszych Klientów w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram.

Na jakim polu działamy?

Zaczynamy od zbadania specyfiki Twojego rynku i opracowania właściwej strategii. Tworzymy i administrujemy profilem firmowym. W oparciu o przeprowadzany przez nas research trendów, wydarzeń czy aktualności wymyślamy i redagujemy codzienne treści i ubieramy je w przystępną i estetyczną formę. Tworzone przez nas wpisy, artykuły, infografiki czy zdjęcia są wartościowe dla Twoich klientów i trafiają w ich zainteresowania.

Dodatkowo stale angażujemy Użytkowników Twojego fanpage’a lub konta w mediach społecznościowych i wchodzimy z nimi w interakcje. Prowadzony przez nas stały monitoring wszelkich niepokojących zachowań na Twoim profilu pozwala nam odpowiednio i na czas reagować. Wiemy jak ważne jest pozostawanie w stałej i dobrej relacji z fanami dlatego nasze działania są zawsze przemyślane i zgodne z biznesowym kontekstem komunikacji w social media. Rezultaty naszych działań prezentujemy w formie raportów.

Jakie są korzyści z reklamy w social media?

Reklama w social media to masa korzyści dla Twojej firmy. Sprawdź co może zyskać Twój biznes:

 • Pozytywny wizerunek firmy w sieci
 • Korzyści biznesowe i zwiększenie zysków firmy
 • Zwiększenie ruchu na stronie firmowej
 • Zaangażowanie użytkowników i budowa ich zaufania do marki

Jakie platformy społecznościowe obsługujemy?

Nasza praktyczna znajomość narzędzi i zasad funkcjonowania poszczególnych mediów społecznościowych pozwala nam na skuteczne prowadzenie kampanii marketingowych w takich serwisach jak: Facebook, Google+, Twitter, Instagram, LinkedIn, SlideShare czy YouTube.

Nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie. Przeanalizujemy specyfikę Twojej firmy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Reklama na Facebooku

Facebook to aktualnie najpopularniejsza platforma społecznościowa. Warto to wykorzystać tworząc strategię marketingową firmy.

Czy jednak moja firma faktycznie potrzebuje reklamy na Facebooku? Oczywiście! I to jak najszybciej. Już wyjaśniamy czemu:

 • W Polsce z Facebooka korzysta już ponad 20 milionów osób, co stanowi aż 80% (!) wszystkich polskich internautów. To ogromna liczba Twoich potencjalnych klientów do której warto dotrzeć.
 • Na Facebooku znajdziesz wszystkich: starych, młodych, kobiety, mężczyzn, dzieci, singli itd. Struktura użytkowników Facebooka pokrywa się ze strukturą populacji całego polskiego internetu. Co to oznacza? Przypuśćmy, że prowadzisz sklep z obuwiem dziecięcym. Twoją grupą docelową będą zatem osoby posiadające dzieci. Facebook posiada narzędzia pozwalające bardzo precyzyjnie stargetować odbiorców reklamy. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli nam tak przygotować kampanię reklamową by dotrzeć z Twoją reklamą właśnie do tych osób, które mogą być zainteresowane Twoimi produktami.
 • Ilość użytkowników mediów społecznościowych stale rośnie – w porównaniu z zeszłym rokiem aż o 10% !

(źródło danych: Raport Gemius, 11.2015)

Social media marketing – skuteczna reklama i marketing w mediach społecznościowych facebook

Nasi Klienci i ich opinie o nas

 • Firma PESI udowodniła, że zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny i rzetelny partner w realizacji powierzonych prac. Współpracę z firmą PESI możemy szczerze podsumować jako udaną i godną polecenia.

  atria magazyn logo
  Piotr Tomecki
  Prezes Zarządu firmy Atria sp. z o.o.
 • Współpracując z nami, firma PESI udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania wykonawcą i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji prac informatycznych i poligraficznych.

  firma współpracująca z firmą pesi
  Daria Konicka
  Biuro sprzedaży, promocja w firmie Chmielowskie sp. z o.o.
 • Doskonała współpraca z firmą PESI pozwala rekomendować ją jako sprawdzoną i rzetelną w zakresie prac z zakresu projektowania i tworzenia stron www oraz marketingu internetowego.

  geoprofit logo
  Michał Gwoździewicz
  Właściciel firmy GEOPROFIT
 • Prace nad stroną wykonane w ekspresowym tempie! Fachowe podejście do tematu ds. bezpieczeństwa danych oraz ich przetwarzanie nie stanowiły dla PESI żadnego problemu. Otrzymaliśmy stronę www skrojoną na nasze potrzeby a także cenne wskazówki odnośnie zbieranych przez nas danych!

  ajama ubezpieczenia logo
  Maciej Bogacz
  Ajama Ubezpieczenia
 • Na firmę PESI trafiłam zupełnie przypadkiem dzięki znajomemu. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Rzetelność oraz fachowe podejście do problemu zaowocowały powstaniem dużego serwisu. Liczymy na dalszą owocną współpracę korzystając z fachowych porad w dziedzinie e-marketingu.

  Śląski Portal Ślubny logo
  Barbara Bilińska
  Właścicielka serwisu Śląski Portal Ślubny
 • Z firmą PESI współpracujemy już od 2015 roku i przez ten czas niejednokrotnie mieliśmy okazję przekonać się o pełnym profesjonalizmie naszego partnera. Wszystkie projekty były zawsze wykonane w terminie i cechowała je najwyższa staranność.

  atria logo
  Piotr Tomecki
  Wiceprezes Zarządu Atria Med Sp. z o.o.

Chcesz aby Twoja firma zaczęła być obecna w social media? Napisz do nas!

Wyślijwyczyść