Social Media Marketing - Reklama w mediach społecznościowych - pesi.pl

Social media marketing

Social media marketing

– skuteczna reklama i marketing w mediach społecznościowych

Docieraj do nowych klientów, zwiększ rozpoznawalność swojej marki, generuj nową sprzedaż i stymuluj wzrost swojej firmy!

Zainteresowanie branżą social media stale rośnie. Nic dziwnego. Twoi klienci właśnie w mediach społecznościowych spędzają swój wolny czas. Dlatego też coraz więcej firm i instytucji posiada swoje profile w popularnych serwisach społecznościowych, czerpiąc z tego ogromne zyski dla swojego wizerunku oraz portfela.

Chcesz wprowadzić swoją firmę do świata social media?

– nie mogłeś lepiej trafić!


Odkryj z nami nowe sposoby na pozyskiwanie klientów. Wiemy, że dobrze prowadzony fanpage czy profil w mediach społecznościowych potrafi wygenerować stały i duży ruch do strony firmowej osób stanowiących pożądaną grupę docelową.

Prowadzenie skutecznych działań w social media wymaga jednak zrozumienia zasad komunikacji na danej platformie społecznościowej. My wiemy jak to robić! Jesteśmy wieloletnimi praktykami i na co dzień z sukcesami prowadzimy i zarządzamy licznymi profilami naszych Klientów w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram.

Na jakim polu działamy?

Zaczynamy od zbadania specyfiki Twojego rynku i opracowania właściwej strategii. Tworzymy i administrujemy profilem firmowym. W oparciu o przeprowadzany przez nas research trendów, wydarzeń czy aktualności wymyślamy i redagujemy codzienne treści i ubieramy je w przystępną i estetyczną formę. Tworzone przez nas wpisy, artykuły, infografiki czy zdjęcia są wartościowe dla Twoich klientów i trafiają w ich zainteresowania.

Dodatkowo stale angażujemy Użytkowników Twojego fanpage’a lub konta w mediach społecznościowych i wchodzimy z nimi w interakcje. Prowadzony przez nas stały monitoring wszelkich niepokojących zachowań na Twoim profilu pozwala nam odpowiednio i na czas reagować. Wiemy jak ważne jest pozostawanie w stałej i dobrej relacji z fanami dlatego nasze działania są zawsze przemyślane i zgodne z biznesowym kontekstem komunikacji w social media. Rezultaty naszych działań prezentujemy w formie raportów.

Jakie są korzyści z reklamy w social media?


Reklama w social media to masa korzyści dla Twojej firmy. Sprawdź co może zyskać Twój biznes:

  • Pozytywny wizerunek firmy w sieci
  • Korzyści biznesowe i zwiększenie zysków firmy
  • Zwiększenie ruchu na stronie firmowej
  • Zaangażowanie użytkowników i budowa ich zaufania do marki

Jakie platformy społecznościowe obsługujemy?


Nasza praktyczna znajomość narzędzi i zasad funkcjonowania poszczególnych mediów społecznościowych pozwala nam na skuteczne prowadzenie kampanii marketingowych w takich serwisach jak: Facebook, Google+, Twitter, Instagram, LinkedIn, SlideShare czy YouTube.

Nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie. Przeanalizujemy specyfikę Twojej firmy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Reklama na Facebooku

Facebook to aktualnie najpopularniejsza platforma społecznościowa. Warto to wykorzystać tworząc strategię marketingową firmy.

Czy jednak moja firma faktycznie potrzebuje reklamy na Facebooku? Oczywiście! I to jak najszybciej. Już wyjaśniamy czemu:

  • W Polsce z Facebooka korzysta już ponad 20 milionów osób, co stanowi aż 80% (!) wszystkich polskich internautów. To ogromna liczba Twoich potencjalnych klientów do której warto dotrzeć.
  • Na Facebooku znajdziesz wszystkich: starych, młodych, kobiety, mężczyzn, dzieci, singli itd. Struktura użytkowników Facebooka pokrywa się ze strukturą populacji całego polskiego internetu. Co to oznacza? Przypuśćmy, że prowadzisz sklep z obuwiem dziecięcym. Twoją grupą docelową będą zatem osoby posiadające dzieci. Facebook posiada narzędzia pozwalające bardzo precyzyjnie stargetować odbiorców reklamy. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli nam tak przygotować kampanię reklamową by dotrzeć z Twoją reklamą właśnie do tych osób, które mogą być zainteresowane Twoimi produktami.
  • Ilość użytkowników mediów społecznościowych stale rośnie – w porównaniu z zeszłym rokiem aż o 10% !

(źródło danych: Raport Gemius, 11.2015)Nasi klienci i opinie o nas

Masz problem z widocznością swojej strony internetowej w Google? Napisz do nas!

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane


Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest firma PESI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Lubuska 10, 40-219 Katowice, NIP: 9542824506, REGON: 388389738, KRS: 0000888096, Kapitał zakładowy: 25.000,00 zł, adres elektroniczny: biuro@pesi.pl Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

Skontaktuj się
z nami