Własny sklep internetowy

Zrealizujemy Twoje marzenie o sprzedaży przez Internet

Sprzedajesz dużo produktów przez Internet np. w serwisie allegro lub olx? Czemu nie pomyśleć o własnym sklepie internetowym? Plusów jakie z tego płyną jest cała masa. Najważniejsze jednak jest to, że w długiej perspektywie czasu będziesz oszczędzał swoje pieniądze!

e-commerce, sklep internetowy, sklepy internetoweWłasny sklep internetowy to większa renoma dla Twojej firmy a jednocześnie spore oszczędności. Możesz zaoszczędzić m.in. na prowizjach dla portali aukcyjnych, których od teraz nie będziesz już zobowiązany płacić.

Jeśli przeliczymy ile za każdym razem wydajesz na wyróżnienie ogłoszenia oraz płacisz prowizji może okazać się, że otworzenie własnego sklepu zwróci Ci się już po roku jego funkcjonowania a każdy kolejny rok działalności przyniesie Twojej firmie czysty zysk!

 

Sklepy internetowe robimy od lat. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny sklep internetowy, który będzie wyposażony we wszystkie odpowiednie mechanizmy i funkcjonalności (jak np. gustowną galerię, listę promowanych produktów, zaawansowaną wyszukiwarkę czy system płatności).

PESI – profesjonalne sklepy internetowe na każdą kieszeń

Twój sklep zostanie wykonany jedynie w najnowocześniejszej technologii i według najnowszych standardów. Projektujemy i tworzymy responsywne sklepy internetowe. Oznacza to, że Twój sklep internetowy będzie dostosowany do urządzeń mobilnych a Twoi klienci będą mogli z łatwością i w kilka chwil dokonać zakupu nawet przez smartfona czy tablet.

Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie w pełni funkcjonalny sklep oparty na systemie WooCommerce, PrestaShop lub od podstaw napisać autorski system CMS, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Sklep będzie w pełni zoptymalizowany aby maksymalnie skrócić czas jego ładowania co wpływa na jego lepszą widoczność w wyszukiwarkach. Pełna instalacja w cenie. Skonfigurujemy system płatności z dowolnie wybranym systemem np. PayU, PayPall czy TPay. Chętnie pomożemy Ci rozwinąć skrzydła i poszerzyć Twoje kanały sprzedażowe o własny sklep internetowy!

Zarabiaj na sprzedaży produktów przez Internet

My robimy sklepy internetowe a Ty zyskujesz

sklep internetowy tanie sklepy internetowe

Dobre sklepy internetowe przynoszą swym właścicielom ogromne zyski. Własny sklep internetowe to miejsce w którym będziesz mógł sprzedawać swoje produkty. Ale sprzedaż to jeszcze nie wszystko. Kolejnym ważnym czynnikiem jest możliwość promowania Twojej marki.

Wybierając sprzedaż we własnym sklepie internetowym masz pewność, że klienci zapamiętają właśnie Ciebie!

Pamiętaj, że jeden zadowolony klient Twojego sklepu internetowego nie dość, że sam będzie do Ciebie wracał to wcześniej czy później poleci Cię dalej innym osobom. W przypadku serwisów ogłoszeniowych odsetek tych osób jest zdecydowanie dużo mniejszy.

PESI – świetne sklepy internetowe szyte na zamówienie

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Nasi Klienci i ich opinie o nas

 • Firma PESI udowodniła, że zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny i rzetelny partner w realizacji powierzonych prac. Współpracę z firmą PESI możemy szczerze podsumować jako udaną i godną polecenia.

  atria magazyn logo
  Piotr Tomecki
  Prezes Zarządu firmy Atria sp. z o.o.
 • Współpracując z nami, firma PESI udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania wykonawcą i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji prac informatycznych i poligraficznych.

  firma współpracująca z firmą pesi
  Daria Konicka
  Biuro sprzedaży, promocja w firmie Chmielowskie sp. z o.o.
 • Doskonała współpraca z firmą PESI pozwala rekomendować ją jako sprawdzoną i rzetelną w zakresie prac z zakresu projektowania i tworzenia stron www oraz marketingu internetowego.

  geoprofit logo
  Michał Gwoździewicz
  Właściciel firmy GEOPROFIT
 • Prace nad stroną wykonane w ekspresowym tempie! Fachowe podejście do tematu ds. bezpieczeństwa danych oraz ich przetwarzanie nie stanowiły dla PESI żadnego problemu. Otrzymaliśmy stronę www skrojoną na nasze potrzeby a także cenne wskazówki odnośnie zbieranych przez nas danych!

  ajama ubezpieczenia logo
  Maciej Bogacz
  Ajama Ubezpieczenia
 • Na firmę PESI trafiłam zupełnie przypadkiem dzięki znajomemu. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Rzetelność oraz fachowe podejście do problemu zaowocowały powstaniem dużego serwisu. Liczymy na dalszą owocną współpracę korzystając z fachowych porad w dziedzinie e-marketingu.

  Śląski Portal Ślubny logo
  Barbara Bilińska
  Właścicielka serwisu Śląski Portal Ślubny
 • Z firmą PESI współpracujemy już od 2015 roku i przez ten czas niejednokrotnie mieliśmy okazję przekonać się o pełnym profesjonalizmie naszego partnera. Wszystkie projekty były zawsze wykonane w terminie i cechowała je najwyższa staranność.

  atria logo
  Piotr Tomecki
  Wiceprezes Zarządu Atria Med Sp. z o.o.

Myślisz o własnym sklepie internetowym? Napisz do nas i poproś o darmową wycenę!

Wyślijwyczyść