Profesjonalne sklepy internetowe - E-commerce, sklep internetowy | PESI

Sklepy internetowe

Własny sklep internetowy

Zrealizujemy Twoje marzenie o sprzedaży przez Internet

Sprzedajesz dużo produktów przez Internet np. w serwisie allegro lub olx? Czemu nie pomyśleć o własnym sklepie internetowym? Plusów jakie z tego płyną jest cała masa. Najważniejsze jednak jest to, że w długiej perspektywie czasu będziesz oszczędzał swoje pieniądze!

Własny sklep internetowy to większa renoma dla Twojej firmy a jednocześnie spore oszczędności. Możesz zaoszczędzić m.in. na prowizjach dla portali aukcyjnych, których od teraz nie będziesz już zobowiązany płacić.

Jeśli przeliczymy ile za każdym razem wydajesz na wyróżnienie ogłoszenia oraz płacisz prowizji może okazać się, że otworzenie własnego sklepu zwróci Ci się już po roku jego funkcjonowania a każdy kolejny rok działalności przyniesie Twojej firmie czysty zysk!


Sklepy internetowe robimy od lat. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny sklep internetowy, który będzie wyposażony we wszystkie odpowiednie mechanizmy i funkcjonalności (jak np. gustowną galerię, listę promowanych produktów, zaawansowaną wyszukiwarkę czy system płatności).

PESI – profesjonalne sklepy internetowe na każdą kieszeń

Twój sklep zostanie wykonany jedynie w najnowocześniejszej technologii i według najnowszych standardów. Projektujemy i tworzymy responsywne sklepy internetowe. Oznacza to, że Twój sklep internetowy będzie dostosowany do urządzeń mobilnych a Twoi klienci będą mogli z łatwością i w kilka chwil dokonać zakupu nawet przez smartfona czy tablet.

Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie w pełni funkcjonalny sklep oparty na systemie WooCommerce, PrestaShop lub od podstaw napisać autorski system CMS, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Sklep będzie w pełni zoptymalizowany aby maksymalnie skrócić czas jego ładowania co wpływa na jego lepszą widoczność w wyszukiwarkach. Pełna instalacja w cenie. Skonfigurujemy system płatności z dowolnie wybranym systemem np. PayU, PayPall czy TPay. Chętnie pomożemy Ci rozwinąć skrzydła i poszerzyć Twoje kanały sprzedażowe o własny sklep internetowy!

Zarabiaj na sprzedaży produktów przez Internet

My robimy sklepy internetowe a Ty zyskujesz

Dobre sklepy internetowe przynoszą swym właścicielom ogromne zyski. Własny sklep internetowe to miejsce w którym będziesz mógł sprzedawać swoje produkty. Ale sprzedaż to jeszcze nie wszystko. Kolejnym ważnym czynnikiem jest możliwość promowania Twojej marki.

Wybierając sprzedaż we własnym sklepie internetowym masz pewność, że klienci zapamiętają właśnie Ciebie!

Pamiętaj, że jeden zadowolony klient Twojego sklepu internetowego nie dość, że sam będzie do Ciebie wracał to wcześniej czy później poleci Cię dalej innym osobom. W przypadku serwisów ogłoszeniowych odsetek tych osób jest zdecydowanie dużo mniejszy.

PESI – świetne sklepy internetowe szyte na zamówienie

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane


Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest firma PESI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Lubuska 10, 40-219 Katowice, NIP: 9542824506, REGON: 388389738, KRS: 0000888096, Kapitał zakładowy: 25.000,00 zł, adres elektroniczny: biuro@pesi.pl Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

Skontaktuj się
z nami