Referencje.

Oferowane przez nas rozwiązania mają za zadanie nie tylko spełniać potrzeby Klientów ale wręcz przekraczać ich oczekiwania. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, przykładając szczególną uwagę do należytego rozumienia problemów i procesów biznesowych Klienta. Chętnie dzielimy się naszą specjalistyczną wiedzą i wierzymy, że to właśnie dzięki niej, nasi Klienci mogą osiągać swoje marketingowe sukcesy zaś za sprawą wysokiej jakości realizowanych przez nas projektów firma PESI zdobywa zaufanie nawet najbardziej wymagających Klientów.

Poznaj naszych klientów

Klienci.

Wspólnie budujemy silne relacje biznesowe! Z dumą prezentujemy logotypy od wybranych partnerów, którzy zaufali nam na drodze do sukcesu.

i wiele więcej ...

Sprawdź co mówią o nas klienci

Związek Stowarzyszeń Centrum Aktywności z przyjemnością rekomenduje firmę PESI jako solidnego partnera biznesowego. Zespół PESI przez cały okres trwania projektu wykazał się znaczną wiedzą i podejściem do prac z pełnym zaangażowaniem. Finalny produkt spełnił wszystkie nasze oczekiwania oraz zobowiązania zawarte w umowie.

Piotr Bańczyk

Wiceprezes Zarządu

Firma PESI jest wiarygodnym, solidnym i godnym polecenia wykonawcą usług związanych z projektowaniem stron internetowych oraz usług marketingowych. Współpraca z PESI to gwarancja technicznego wsparcia niezależnie od dnia tygodnia, co między innymi zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług i pozwala zapobiegać wszelkim niepożądanym sytuacjom. PESI w pełni zasługuje na rekomendacje jako wiarygodny, terminowy i profesjonalny partner biznesowy.

Jolanta Kałuża

Dyrektor Szkoły - Complex of International Schools

Współpraca z zespołem PESI to prawdziwa przyjemność. Zrozumienie naszych potrzeb było kluczowe dla osiągnięcia naszych głównych celów. Projektowanie i implementacja platformy zostały przeprowadzone profesjonalnie i w założonych ramach czasowych. Gorąco polecamy PESI jako zaufanego partnera biznesowego.

Maciej Bogacz

Twórca marki wczesnoszkolni.pl

Z firmą Pesi wpółpracuje mi się doskonale! Zaangażowany zespół, który na każdym etapie informuje o postępie prac. Jestem mile zaskoczona jakością usług i efektem końcowym dość złożonego projektu. Polecam począwszy od projektowania, programowania, grafiki a skończywszy na usługach marketingowych. Zespół PESI jest wizjonerski, nie boi się odważnych zadań i projektów. Mam nadzieję, że wiele jeszcze przed nami :) dzięki!

Natalia Staninska

Właściciel

Na podstawie doświadczeń związanych z korzystania z usług świadczonych przez firmę PESI, pragnę wyrazić pozytywna opinię na temat firmy oraz polecić PESI jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Sylwia Maksym

Właściciel

Prace zostały wykonane w sposób fachowy, solidnie i w umówionym terminie, zgodnie z wszystkimi postanowieniami umownymi. Jest to firma godna zaufania. Rekomendujemy firmę PESI do wykonywania prac w zakresie tworzenia stron www i marketingu internetowego.

Piotr Tomecki

Wiceprezes Zarządu Atria Med Sp. z o.o.

Firma PESI bardzo szybko wykonała zlecone jej prace i zrobiła to w sposób rzetelny i profesjonalny, dając nam solidne podstawy do zarekomendowania jej innym kontrahentom ze względu na fachowe i rzetelne wykonanie pracy.

Mariusz Renka

Właściciel marki Pizzeria u Batmana