Referencje od naszych Klientów. Zobacz opinie! PESI | The future is easier

Referencje

Perfekcja w każdym szczególe

Oferowane przez nas rozwiązania mają za zadanie nie tylko spełniać potrzeby Klientów ale wręcz przekraczać ich oczekiwania. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, przykładając szczególną uwagę do należytego rozumienia problemów i procesów biznesowych Klienta.

Chętnie dzielimy się naszą specjalistyczną wiedzą i wierzymy, że to właśnie dzięki niej, nasi Klienci mogą osiągać swoje marketingowe sukcesy zaś za sprawą wysokiej jakości realizowanych przez nas projektów firma PESI zdobywa zaufanie nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasze doświadczenie

8 Lat
348 Projektów
4 Kraje
Jesteśmy dumni ze współpracy z
Referencje od naszych klientów
Co mówią nasi klienci

Firma PESI udowodniła, że zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny i rzetelny partner w realizacji powierzonych prac. Współpracę z firmą PESI możemy szczerze podsumować jako udaną i godną polecenia.

Piotr Tomecki Prezes Zarządu firmy Atria sp. z o.o.

Współpracując z nami, firma PESI udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania wykonawcą i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji prac informatycznych i poligraficznych.

Daria Konicka Biuro sprzedaży, promocja w firmie Chmielowskie sp. z o.o.

Doskonała współpraca z firmą PESI pozwala rekomendować ją jako sprawdzoną i rzetelną w zakresie prac z zakresu projektowania i tworzenia stron www oraz marketingu internetowego.

Michał Gwoździewicz Właściciel firmy GEOPROFIT

Prace nad stroną wykonane w ekspresowym tempie! Fachowe podejście do tematu ds. bezpieczeństwa danych oraz ich przetwarzanie nie stanowiły dla PESI żadnego problemu. Otrzymaliśmy stronę www skrojoną na nasze potrzeby a także cenne wskazówki odnośnie zbieranych przez nas danych!

Maciej Bogacz Ajama Ubezpieczenia

Na firmę PESI trafiłam zupełnie przypadkiem dzięki znajomemu. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Rzetelność oraz fachowe podejście do problemu zaowocowały powstaniem dużego serwisu. Liczymy na dalszą owocną współpracę korzystając z fachowych porad w dziedzinie e-marketingu.

Barbara Bilińska Właścicielka serwisu Śląski Portal Ślubny

Prace zostały wykonane w sposób fachowy, solidnie i w umówionym terminie, zgodnie z wszystkimi postanowieniami umownymi. Jest to firma godna zaufania.
Rekomendujemy firmę PESI do wykonywania prac w zakresie tworzenia stron www i marketingu internetowego.

atria centrum stomatologiczne
Piotr Tomecki Wiceprezes Zarządu Atria Med Sp. z o.o.

Zdobyte bogate doświadczenie przez firmę PESI oraz usłyszane o niej pozytywne opinie stanowił dla nas podstawę do podjęcia współpracy. Podczas umówionych rozmów otrzymaliśmy szeroki wachlarz pomysłów na naszą działalność internetową, które w odpowiedni sposób zostały dopasowane do naszych potrzeb. Z prawdziwą satysfakcją pragniemy uznać firmę PESI za wiodącą firmę na rynku usług internetowych.

Logo Mania Trendów
Natalia Laska Właścicielka firmy IMPERIAL

Współpraca z firmą PESI to gwarancja technicznego wsparcia niezależnie od dnia tygodnia, co między innymi zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług i pozwala zapobiegać wszelkim niepożądanym sytuacjom.
Firma PESI poza kompleksową obsługą techniczną zapewnia merytoryczne wsparcie z zakresu IT oraz na bieżąco proponuje nowe rozwiązania, dzięki czemu produkt finalny zawsze spełnia nasze oczekiwania.
Firma PESI w pełni zasługuję na rekomendacje jako wiarygodny, terminowy i profesjonalny partner biznesowy.

Logo Zespół szkół prywatnych
Jolanta Kałuża Complex Of Silesian International Schools

Firma PESI to niewątpliwie najlepsi specjaliści z zakresu marketingu, z jakimi mieliśmy przyjemność pracować. Cechuje ich terminowość, rzetelność w wykonywaniu zaplanowanych działań oraz kreatywność. Wymienione wyżej cechy wraz z szeroką wiedzą na temat dziedziny IT sprawiają, iż firma ta jest bezkonkurencyjna. Z prawdziwą satysfakcją możemy polecić firmę PESI jako zaufanego partnera do współpracy.

Logo Seba-Trans
Sebastian Niezbecki Seba-Trans

Na podstawie doświadczeń związanych ze skorzystaniem z usług świadczonych przez firmę PESI, pragniemy wyrazić w pozytywną opinię na temat firmy oraz polecić firmę PESI jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Body Idea
Sylwia Maksym Body Idea

Firma PESI bardzo szybko wykonała zlecone jej prace i zrobiła to w sposób rzetelny i profesjonalny, dając nam solidne podstawy do zarekomendowania jej innym kontrahentom ze względu na fachowe i rzetelne wykonanie pracy.

Pizzeria u Batmana
Mariusz Renka Pizzeria u Batmana

Z przyjemnością polecamy firmę PESI jako profesjonalnego partnera w zakresie projektowania i wykonania stron internetowych oraz świadczenia usług e-marketingowych.

Logo PCME
Artur Markowski PCME

Współpraca z firmą PESI przebiegała bez żadnych zastrzeżeń w profesjonalnej, ale i przyjaznej atmosferze. Zespół PESI wykazał się ogromną wiedzą i godnymi podziwu umiejętnościami, czego efektem są stworzone przez nich produkty na światowym poziomie. Na przestrzeni całej współpracy firma PESI wykazywała się zaangażowaniem, dyspozycyjnością, dbałością o każdy szczegół tworzonych projektów, fachowym doradztwem, a także zrozumieniem potrzeb klienta. W pełni polecamy skorzystanie z usług świadczonych przez firmę PESI, gdyż wykonują swoją pracę terminowo, dokładnie oraz z pełnym zaangażowaniem w tworzone projekty.

Logo SupportQ
Jakob Kania Support Q GmbH