Projektowanie logo - logotyp - oryginalny i wyjątkowy projekt - pesi.pl

Projektowanie logo

Profesjonalne projektowanie logo

– buduj z nami wizerunek swojej firmy


Wiemy jak zadbać o dobro marki. Marka to coś więcej niż jej graficzny wyraz. Budowanie silnej marki z rozpoznawalnym logo wymaga odpowiedniego doboru kształtów, barw, czcionek i wielu innych. Łącząc wiedzę i doświadczenie potrafimy efektywnie wykorzystać wszystkie te elementy i stworzyć logo, które prawidłowo zidentyfikuje firmę.

Dlaczego warto zadbać o dobre logo firmy?


 • Dobre logo podkreśli charakter Twojej firmy
 • Wzrośnie zainteresowanie klientów Twoją firmą
 • Zwiększysz zysk swojej firmy
 • Zwiększysz rozpoznawalność firmy i produktów
 • Wzmocnisz pozycję wizerunkową firmy
 • Pozostaniesz w świadomości potencjalnych klientów

Logo to nie wydatek lecz inwestycja w stworzenie swojego pozytywnego wizerunku na rynku. Dobre logo buduje prestiż i renomę firmy.

Czym jest logo firmy?


Logo to charakterystyczny dla danej marki znak. Znak ten pozwala firmie wyróżnić się na tle innych firm i stanowi część jej komunikacji wizualnej. Logo można również określić jako formę graficznej ekspresji, której podstawowym zadaniem jest wzbudzenie zainteresowania odbiorców oraz wyeksponowanie walorów firmy, marki czy produktu. Definicja logo jest jednak mało istotna. Najważniejsze, że dobre logo pozwala skutecznie kreować wizerunek firmy i zachęca odbiorców do skorzystania z usług firmy.

Przy projektowaniu logo skupiamy się zawsze na tym, czemu ma służyć. Badamy rynek i śledzimy trendy. Stworzymy projekt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Nasze propozycje są dopracowane w najdrobniejszym szczególe, ale zawsze przewidujemy możliwość nanoszenia poprawek. Nasze projekty za sprawą swojej skalowalności będzie można bez problemu wykorzystać w różnych miejscach i w różnych rozmiarach.

Logo – jakie powinno być?


Zaprojektowanie dobrego logo nie jest jednak proste. Logo powinno być proste, oryginalne i ponadczasowe. Tylko wtedy skutecznie spełni swoją rolę. Te trzy zasady zawsze towarzyszą nam przy tworzeniu projektów logo dla naszych klientów. Zadbamy aby Twoje logo cechowała oryginalna typografia, przyciągająca kompozycja i odpowiednio dobrana gama kolorystyczna. Jednocześnie zawsze staramy się stworzyć taki znak graficzny, który poza wysoką estetyką będzie także w łatwy sposób zapadać w pamięć.

Przygotowany projekt będzie oryginalny i wyjątkowy. Przekazujemy pełnię praw autorskich do projektu.

Czego potrzebujemy?


Wyślij nam informacje dotyczące projektu.
Określ m.in.:

 • jaka nazwa firmy w logo
 • jaki slogan reklamowy
 • rodzaj działalności
 • jaki rysunek ma się znaleźć w logo
 • preferowany rodzaj czcionki
 • ulubiona kolorystyka

Gotowe pliki przesyłamy mailem na wskazany adres w postaci plików wektorowych i plików rastrowych.

Potrzebujesz logo dla swojej firmy? Napisz do nas!

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane


Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest firma PESI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Lubuska 10, 40-219 Katowice, NIP: 9542824506, REGON: 388389738, KRS: 0000888096, Kapitał zakładowy: 25.000,00 zł, adres elektroniczny: biuro@pesi.pl Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

Skontaktuj się
z nami