Projektowanie logo firmy.

Chcesz, by Twoja marka była rozpoznawalna? Potrzebujesz zapadający w pamięć znak firmowy? Opisz nam swoje potrzeby a my zaprojektujemy dla Ciebie profesjonalne i ponadczasowe logo.

Logo firmy szyte na miarę

Projektując logo zawsze stawiamy na oryginalne i wyjątkowe koncepcje bo wiemy, że tylko w ten sposób można zbudować silną markę. Nie chodzimy na skróty i nie korzystamy z gotowych szablonów czy wzorów. Nasze realizacje to efekt indywidualnych analiz i prac projektowych. Klientom dostarczamy wyłącznie unikatowe propozycje logo, które najlepiej pomogą w budowaniu ich pozytywnego wizerunku.

Projekt logo
sklepy internetowe

Profesjonalny projekt logo

Projektowaniem logotypów zajmujemy się od lat. Przez ten czas zdobyliśmy wprawę w tworzeniu charakterystycznych i rozpoznawalnych znaków, które jednocześnie są proste w odbiorze. W PESI posiadamy zaufany zespół grafików, posiadających wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym projektowaniu logo. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, jesteśmy w stanie przygotować dla Twojej firmy projekt w dowolnym stylu.

Nasze realizacje

Logo Sun Dragon Logo Bestmed Logo Szperaj Logo Newton Logo PGF Logo Primus

Jak przebiega proces realizacji?

1

Kontakt z Klientem

Jak zacząć? Zadzwoń do nas i opisz czego potrzebujesz lub skontaktuj się z nami przez formularz dostępny na naszej stronie. Każdy projekt rozpoczynamy od poznania Klienta i jego potrzeb. Pozwoli nam to na uzupełnienie Briefu, dzięki któremu możliwe będzie ustalenie zakresu prac.

2

Przygotowanie wyceny

Na podstawie Briefu i rozmów z Klientem przygotowujemy indywidualną wycenę projektu. Bierzemy pod uwagę takie czynniki jak ilość projektów i ich skomplikowanie czy termin realizacji. Po akceptacji wyceny, rozpoczynamy prace projektowe nad logo.

3

Proces projektowy

Na tym etapie tworzymy szkice logo. Analizujemy konkurencję Klienta i wykorzystywane przez nich wzory by uniknąć powielenia koncepcji. Poszerzamy swoje horyzonty i zwiększamy wiedzę na temat danej branży. Następnie tworzymy indywidualny projekt logo. Projektujemy odpowiednie kształty, dobieramy kolory i czcionki aby jak najlepiej zidentyfikować firmę. Nasze propozycje prezentujemy Klientowi.

4

Wybór i akceptacja

Klient otrzymuje od nas projekt logo a my cierpliwie czekamy na opinię. Zawsze przewidujemy możliwość nanoszenia zmian i poprawek. Zależy nam na tym aby Klient był w 100% zadowolony z efektu końcowego. Po uzyskaniu akceptacji ostatecznej wersji logo, przechodzimy do kolejnego etapu.

5

Dostarczenie gotowych plików

Projekt został zaakceptowany. Na tym etapie grafik przygotowuje i wysyła do Klienta gotowe pliki logo. Zapewniamy zarówno pliki rastrowe jak i wektorowe, do wykorzystania na dowolnych powierzchniach i w Internecie. W osobnym dokumencie przekazujemy również prawa autorskie majątkowe do zaprojektowanego logo.

Prawa autorskie do logo firmy

Przekazujemy prawa autorskie majątkowe do logo w formie pisemnej. Dzięki temu zyskasz wyłączne prawo do korzystania i rozporządzania nim (np. możliwość przeniesienia praw do logo na osobę trzecią czy udzielenie licencji na jego używanie). Zaprojektowane przez nas logo będziesz mógł używać na różnych polach eksploatacji.

Prawa autorskie do logo firmy
Czym jest logo firmy?

Czym jest logo firmy?

Logo to charakterystyczny dla danej marki znak. Znak ten pozwala firmie wyróżnić się na tle innych przedsiębiorstw i stanowi część jej komunikacji wizualnej. Logo można również określić jako formę graficznej ekspresji, której podstawowym zadaniem jest wzbudzenie zainteresowania odbiorców oraz wyeksponowanie walorów firmy, marki czy produktu. Definicja jest jednak mało istotna. Najważniejsze, że dobre logo pozwala skutecznie kreować wizerunek firmy i zachęca odbiorców do skorzystania z usług firmy.

Przy projektowaniu logo skupiamy się zawsze na tym, czemu ma służyć. Badamy rynek i śledzimy trendy. Stworzymy projekt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Nasze propozycje są dopracowane w najdrobniejszym szczególe, ale zawsze przewidujemy możliwość nanoszenia poprawek. Nasze projekty za sprawą swojej skalowalności będzie można bez problemu wykorzystać w różnych miejscach i w różnych rozmiarach.

Z czego składa się logo?

Logo może składać się z takich elementów jak: sygnet, logotyp oraz tagline. Każdy z tych elementów pełni inną rolę. Sygnet to znak lub symbol graficzny, który budzi jednoznaczne skojarzenia z daną marką. Logotyp to część tekstowa logo, mająca za zadanie przedstawić nazwę firmy. Z kolei tagline to motto lub slogan reklamowy firmy.

Dobre logo wcale nie musi zawierać wszystkich tych trzech elementów. Są projekty, które z powodzeniem funkcjonują jako na przykład sam sygnet (Apple) czy sam logotyp (Coca-Cola). W większości przypadków jednak logo składa się z dwóch komponentów – sygnetu i logotypu.

logotyp

Potrzebujesz logo dla swojej
firmy lub marki?

Napisz do nas i uzyskaj darmową wycenę przygotowania profesjonalnego logo.

Jakie powinno być dobre logo?

Logo to nie wydatek, lecz inwestycja w stworzenie pozytywnego wizerunku. Dobre logo buduje prestiż i renomę firmy. Zaprojektowanie dobrego znaku nie jest jednak proste. Praca nad projektem wymaga czasu i dokładnego przeanalizowania potrzeb Klienta. Z doświadczenia wiemy, że dobre logo powinno być uniwersalne, oryginalne i ponadczasowe. Tylko wtedy skutecznie spełni swoją rolę. Te trzy zasady zawsze towarzyszą nam przy tworzeniu logotypów dla naszych klientów.

Zadbamy, aby Twoje logo cechowała oryginalna typografia, przyciągająca kompozycja i odpowiednio dobrana gama kolorystyczna. Jednocześnie zawsze staramy się stworzyć taki znak graficzny, który poza wysoką estetyką będzie także w łatwy sposób zapadać w pamięć. Dobrze zaprojektowane logo podkreśli bowiem charakter Twojej firmy. Gotowe logo powinno być również skalowalne, czyli możliwe do powiększenia i pomniejszenia bez utraty jakości i czytelności. Musi nadawać się zarówno do druku jaki i do Internetu.

Jakie powinno być dobre logo?

Nie czekaj, stwórz z nami swoją markę i osiągnij sukces

Zainteresowany?
Napisz do nas