Pozycjonowanie stron internetowych - Bądź wysoko w Google! - pesi.pl

Pozycjonowanie stron

W przeciwieństwie do linków sponsorowanych, wyniki organiczne są po lewej stronie wyników wyszukiwania. Aktualnie jest to najważniejszy kanał e-marketingowy, gdyż umożliwia skierowanie osób – szukających w Internecie danego produktu czy usługi- bezpośrednio do pozycjonowanej witryny. Dlatego właśnie tak ważne jest przygotowanie skutecznej strategii pracy.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych stanowi skomplikowany proces zmierzający do uzyskania przez daną stronę internetową jak najwyższej pozycji w NATURALNYCH (ORGANICZNYCH) WYNIKACH WYSZUKIWANIA poszczególnych wyszukiwarek internetowych – zob. ilustracja obok.

Optymalizacja SEO stron www pod kątem wyszukiwarek wpływa na lepszą widoczności witryny i pozwala na zwiększenie rozpoznawalności marki w Internecie, co w konsekwencji przekłada się na wzrost sprzedaży i uzyskanie przewagi nad konkurencją.

W tym celu przeprowadzimy pełny audyt Państwa strony www pod kątem SEO oraz przygotujemy indywidualną, wieloaspektową kampanię, opartą na efektywnych z punktu widzenia Państwa działalności frazach i słowach kluczowych, które mają za zadanie wygenerowanie w witrynie wartościowego ruchu.

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach

Doskonale wiemy jak ważne jest prowadzenie sprawnych działań reklamowych, dlatego naszym Klientom udzielamy pełnego i fachowego wsparcia w zakresie marketingu internetowego. Naszym celem jest zapewnienie Państwa witrynie internetowej wysokiej widoczności w takich wyszukiwarkach jak Google, Bing czy Yahoo.

Obecnie w związku z ogromnym zainteresowaniem tematyką pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych, wielu przedsiębiorcom coraz trudniej osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Chęć zaistnienia firmy w Internecie oraz pozyskania klientów wymusza przygotowanie przemyślanej, długofalowej i co najważniejsze wieloaspektowej strategii prac nad daną witryną. Dzięki swojej szerokiej wiedzy z zakresu SEO, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę pozycjonowania stron internetowych, która obejmuje zarówno działania nad treścią, jak i wyglądem danej witryny.

Skorzystaj z naszej oferty pozycjonowania stron internetowych.

Jakie korzyści daje pozycjonowanie strony www?

Dobrze przygotowana i przeprowadzona kampania SEO pozwala m.in. na:

  • Zwiększenie widoczności strony internetowej w popularnych wyszukiwarkach.
  • Stworzenie przyjaznej strony www której użytkownicy łatwo znajdą potrzebne informacje.
  • Skierowanie ruchu z wyszukiwarek bezpośrednio na Państwa stronę www.
  • Wygenerowanie Dobrego ruchu na stronie – goście witryny to osoby, które szukały danego produktu lub usługi.
  • Zwiększenie sprzedaży i rozpoznawalności marki.
  • Budowanie pozycji lidera względem konkurencji.

Pamiętaj, że najlepsze efekty uzyskasz łącząc pozycjonowanie z linkami sponsorowanymi, ponieważ możesz dotrzeć zarówno do osób, które korzystają wyłącznie z organicznych wyników wyszukiwania, jak i osób, które klikają w reklamę linków sponsorowanych.

„ Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oczka do dziewczyny po ciemku.
Nikt poza nami nie wie, że to robimy. ”

– Stuart Henderson –

Chcesz skutecznie wypozycjonować swoją stronę internetową? Napisz do nas!

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane


Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest firma PESI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Lubuska 10, 40-219 Katowice, NIP: 9542824506, REGON: 388389738, KRS: 0000888096, Kapitał zakładowy: 25.000,00 zł, adres elektroniczny: biuro@pesi.pl Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

Skontaktuj się
z nami