Pozycjonowanie lokalne - PESI | The future is easier

Pozycjonowanie lokalne

Działasz lokalnie i chcesz osiągnąć sukces w Internecie?

Wybierz pozycjonowanie lokalne strony www

Pozycjonowanie lokalne to doskonała strategia marketingowa dla małych oraz średnich firm o małym i typowo regionalnym zasięgu.

Jesteś osobą dorosłą. Wiesz, czego oczekujesz od życia. Pragniesz brać z niego garściami, nie przepuszczać żadnej okazji, aby się rozwijać. Chcesz zjednać sobie jak najwięcej ludzi, stać się osobą rozpoznawalną i szanowaną, znaną ze swej pracowitości, terminowości i chęci do pomocy. Marzysz o stabilności finansowej w postaci własnej działalności. Kochasz swoje miasto i nie chcesz go opuszczać, bo uważasz, że jeszcze wiele może się tu wydarzyć. Jednocześnie chciałbyś sięgać poza jego granice. Jesteś przekonany, że otwierając własną firmę możesz stać się częścią czegoś wielkiego.

Za pomocą własnej marki możesz spełnić powyższe założenia. Jeżeli już zacząłeś realizować swój plan o własnym pubie, sklepie czy salonie to znaczy, że jesteś na dobrej drodze. Doskonale wiesz, że to jednak nie wystarczy. Do pełni sukcesu musisz dać o sobie znać jak najszerszej liczbie potencjalnych klientów. Twój biznes potrzebuje lokomotywy, która go rozpędzi i nigdy nie zatrzyma. Potrzebujesz reklamy.

Od czego zacząć pozycjonowanie lokalne?


Dlatego w najbliższym czasie zgłosisz się do nas i skorzystasz z oferty usług pozycjonowania lokalnego, czyli pozycjonowania fraz zawierających lokalizację miejsca, w zasięgu którego chcesz otworzyć swoją działalność. Wykorzystując geolokalizację, wyniki wyszukiwania wyświetlają te miejsca, które znajdują się najbliżej Twojego położenia pod kątem geograficznym. Ludzie poszukujący danej frazy w Google skupiają się na firmach lokalnych. A więc także i na Twojej. Podporządkuj sobie zatem wyniki naturalne poprzez stosowanie fraz uwzględniających Twoją miejscowość, jak również słów kluczowych bez lokalizacji.

Promowanie pobliskich firm za pomocą pozycjonowania lokalnego jest nowoczesnym sposobem na rozwój. Ale Ty o tym wiesz, przecież dlatego trafiłeś na naszą stronę. Dzięki reklamie w Internecie możliwa jest promocja każdego rodzaju działalności, tym bardziej Twojej.


Pozycjonowanie lokalne

Jakie korzyści przyniesie Ci pozycjonowanie lokalne firmowej strony


Aby przekonać Cię, że pozycjonowanie pod wyniki lokalne jest dla Ciebie najlepszą opcją, przygotowaliśmy przykładowe efekty, jakie możesz dzięki niemu uzyskać:

  • udoskonalenie wyszukiwania Twojej firmy z lokalizacją oraz bez lokalizacji, a więc tylko poprzez klientów szukających informacji na temat działalności, w jakiej się specjalizujesz
  • poprzez udoskonalenie odpowiadania na zapytania użytkowników, zwiększeniu ulega również konwersja na Twojej stronie
  • większy ruch na Twojej stronie prowadzi do pozyskania więcej klientów, a więc zwiększa Twoje szanse na rynku wobec firm działających na skalę ogólnopolską
  • pozycjonowanie lokalne usprawnia Twoją reklamę, co wzmacnia wizerunek firmy, zwiększa jej rozpoznawalność i wzmacnia zaufanie Twoich klientów

Zalety pozycjonowania lokalnego przede wszystkim jednak zwiększą Twoje zarobki.

Pozycjonowanie lokalne – dlaczego my?


Jesteśmy profesjonalistami. Dlatego do Twojej firmy podejdziemy w indywidualny sposób. Przeanalizujemy profil Twojej działalności/branży w celu dobrania do niej odpowiedniej strategii SEO. Zajmiemy się także analizą konkurencji – prześledzimy ich każdy krok w e-marketingu, w tym słowa kluczowe, profil linków, reklamę etc. (Audyt SEO). Wyniesiemy Twoje strony internetowej na najwyższe możliwe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Przesyłamy comiesięczne raporty z osiągniętych wyników. Współpraca z nami jest bezpieczna – korzystamy wyłącznie z technik white SEO.

Pozycjonowanie lokalne strony – bądź numerem jeden na rynku lokalnym

Twój plan prowadzenia własnej działalności właśnie się rozpoczął. Od momentu zapoznania się z naszą ofertą zaczyna tworzyć się w Tobie nieodparta chęć stania się numerem jeden. Wiesz, że ta perspektywa jest na wyciągnięcie ręki, ponieważ trafiłeś na profesjonalistów. Gratulujemy dobrego wyboru. A teraz skontaktuj się z nami i nie każ swojemu miastu na Ciebie czekać. Bądź wielkim przełomem w Twoim mieście.

Bądź odpowiedzią na zapytania klientów w Google.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane


Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest firma PESI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Lubuska 10, 40-219 Katowice, NIP: 9542824506, REGON: 388389738, KRS: 0000888096, Kapitał zakładowy: 25.000,00 zł, adres elektroniczny: biuro@pesi.pl Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

Skontaktuj się
z nami