Agencja interaktywna PESI

Dziękujemy,
za zainteresowanie naszą firmą!

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

PESI to agencja interaktywna, którą tworzą specjaliści z różnych dziedzin. Działamy na rynku od ponad 6 lat, a nasza praca zaowocowała wieloma wspaniałymi projektami z klientami z całej Polski i nie tylko.

Zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań informatycznych – tworzymy sklepy internetowe, projektujemy strony www, automatyzujemy pracę naszych klientów tworząc dla nich autorskie oprogramowania oraz aplikacje mobilne. Ponadto dbamy o naszych klientów pod kątem e-marketingowym począwszy od tworzenia strategii, działań SEO, social media, po copywriting.

6 lat doświadczenia

250+ zrealizowanych projektów

6 lat doświadczenia

250+ zrealizowanych projektów

Sklepy internetowe

Sklep internetowy to świetne narzędzie sprzedażowe, zarówno jako wsparcie sprzedaży stacjonarnej, jak i jedyny kanał sprzedaży. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie stworzyć sklep, którego funkcjonalność będzie dopasowana do Twojej branży. Nasze sklepy internetowe projektujemy zgodnie z zasadami UX, dzięki czemu Twoi klienci będą chętnie z niego korzystać. Sklep internetowy możemy stworzyć dla Ciebie w oparciu o WordPress, jak i napisać autorski projekt od podstaw.

Aplikacje mobilne

W dzisiejszym świecie aplikacje mobilne to rozwiązanie, w które warto zainwestować. Własna aplikacja mobilna zapewnia firmie dużo większe możliwości marketingowe, pozwala dotrzeć do nowych klientów, a także jest krokiem do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Aplikacje sprawdzają się w różnych branżach, rozwiązania które proponujemy dopasowane są do specyfiki danego biznesu. Tworzymy aplikacje mobilne na systemy Android oraz iOS.

Strony WWW

Zadbamy o to, aby strona internetowa była wizytówką Twojej firmy oraz spełniała wszystkie określone na etapie projektowania cele. W zależności od Twoich potrzeb, dobierzemy odpowiednie rozwiązania, aby strona była wygodna dla Twoich klientów i spełniała Twoje oczekiwania. Nasze strony internetowe tworzone są w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu działają wydajnie i sprawnie, a ich wygląd jest nowoczesny i zarazem estetyczny. Tworzymy autorskie strony internetowe, jak i oparte na WordPress.

Oprogramowanie dla firm

Autorskie oprogramowania dla firm to rozwiązanie, dzięki któremu usprawnisz pracę w swojej firmie i zautomatyzujesz wiele procesów. Stworzenie takiego produktu zapewni Ci maksymalne dopasowanie do Twoich potrzeb oraz da możliwość zastosowania i łączenia ze sobą niestandardowych funkcjonalności. Inwestycja w oprogramowanie dla swojej firmy pozwoli Ci zwiększyć wydajność pracy, zaoszczędzić czas i pieniądzę, a także ułatwi zarządzanie zespołem i projektami.

Marketing internetowy

Posiadanie estetycznej i użytecznej strony to bardzo istotna sprawa. Jednak narzędzia te nie będą w stanie wiele zdziałać bez odpowiedniej reklamy. W PESI zajmujemy się marketingiem internetowym w szerokim zakresie. Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych, kampanie Google Ads, content marketing oraz kompleksowe prowadzenie działań w mediach społecznościowych (moderacja oraz kampanie płatne).

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Wyślij zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.

Formularz kontaktowy

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wybierz proszę, które usługi Cię interesują: