Edukta - PESI | The future is easier

Portfolio edukta

Strona internetowa Autor PESI

Klient: Sklep internetowy Edukta.pl

Zadanie: Projekt i wykonanie sklepu internetowego

Sklep internetowy przygotowany dla firmy EDUKTA z Bytomia, prowadzącej sprzedaż internetową m.in. projektorów multimedialnych, sprzętu komputerowego, urządzeń interaktywnych i wyposażenia dla szkół. Przygotowany i wdrożony projekt to bardzo elegancka i funkcjonalna dla użytkownika witryna internetowa, która została wykonana w technologii RWD, dzięki czemu jej wygląd oraz układ automatycznie dostosowuje się do rozmiaru okna urządzenia na którym jest wyświetlana.

Sklep został wyposażony w system CMS. Za sprawą przejrzystego panelu administracyjnego Klient może m.in. samodzielnie zmieniać wygląd oraz układ sklepu, dodawać i usuwać produkty, prowadzić sprzedaż oraz na bieżąco przeglądać raporty sprzedażowe.

Sklep jest wyposażony w protokół SSL, posiada system logowania oraz rejestracji dla kupujących a także rozbudowane mechanizmy filtrowania produktów – w tym możliwość dodawania produktów do Ulubionych oraz nowoczesną porównywarkę towarów. Po zaksięgowaniu wpłaty od kupującego system automatycznie generuje oraz wysyła fakturę w wygodnym formacie PDF.

Sklep internetowy Edukta.pl Sklep internetowy Edukta.pl Sklep internetowy Edukta.pl