Czym jest dedykowane oprogramowanie dla firm?

Dedykowane oprogramowanie dla firm to napisany przez nas specjalnie dla Twojego biznesu program. Funkcjonalność programu jest zawsze dostosowana do wymagań zamawiającego. Dokonując szczegółowej analizy potrzeb Twojej firmy jesteśmy w stanie stworzyć oprogramowanie szyte dokładnie na Twoją miarę! Programy dostępne na rynku mają wiele wad. Decydując się na gotowy produkt często płacimy za funkcjonalność, która nie jest nam potrzebna a rozbudowa o nowe funkcjonalności często kończy się odmową firmy, która program nam udostępniła.

Dedykowane oprogramowanie dla firm

Zainwestuj w dedykowane oprogramowanie dla firm

XXI wiek to bez wątpienia wiek komputerów. Bez nich chyba nikt już nie wyobraża sobie funkcjonowania w dzisiejszym świecie. Prowadzenie biznesu małego jak i dużego bez komputerów byłoby praktycznie niewykonalne. Podobnie ma się sprawa z internetem. Jako osoba przedsiębiorcza wiesz doskonale, że w życiu każdej firmy przychodzi taki moment, gdy zaczynamy redukować wydatki chcąc zwiększyć jednocześnie wydajność. No właśnie… jak osiągnąć ten kompromis? Możemy Ci pomóc znaleźć właściwe rozwiązanie! Z pomocą przyjdzie tutaj dedykowane oprogramowanie dla firm, dopasowane zarówno małych jak i dużych podmiotów gospodarczych. Niewielka inwestycja w automatyzację procesów w Twoim przedsiębiorstwie znacząco podniesie standard pracy oraz efektywność pracowników a to jak wiemy, skutecznie przekłada się na wymierne korzyści finansowe firmy.

Co zyskujesz zamawiając u nas oprogramowanie dla firm?

Zamawiając u nas dedykowane oprogramowanie dla firm zyskujesz bardzo wiele, jednak najważniejszy jest czas, który z jego pomocą zaoszczędzisz. Dużą zaletą własnego oprogramowania jest brak stałych opłat abonamentowych, które w długiej perspektywie czasu generują przecież duże wydatki dla firmy. Kolejną korzyścią dedykowanego oprogramowania jest fakt, iż zyskujesz pełne prawa do tego programu co oznacza, że możesz go dowolnie modyfikować a nawet prowadzić jego dystrybucję w pełnym zakresie. Dobrze obrane cele i napisany na ich podstawie program pozwolą Ci na:

Łatwy dostęp do programu

Specjalizujemy się w pisaniu aplikacji webowych, dzięki czemu masz pełen dostęp do funkcjonalności programu z dowolnego miejsca na świecie w każdej chwili.

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zaawansowane tworzenie grafików pracowników czy system powiadomień o braku odpowiednich zasobów to doskonałe metody w zarządzaniu zasobami ludzkimi w firmie.

Zwiększenie efektywności pracy

Dzięki automatyzacji procesów informatycznych np. wprowadzając w firmie system automatycznej wysyłki faktur do kontrahentów, praca w Twojej firmie przebiega szybciej i jest bardziej efektywna.

Mamy doświadczenie w tworzeniu dedykowanego oprogramowania dla firm

Większość oprogramowania, które na co dzień wykorzystujemy w naszej firmie jest naszego autorstwa. Rozwijając swoją firmę zdecydowaliśmy się samodzielnie pisać oprogramowanie, gdyż dostępne na rynku produkty nie zawsze spełniały nasze wysokie oczekiwania. Podczas rozmów z klientami bardzo często słyszymy pytanie: ,,Czy są w stanie Państwo napisać taki program?” na które odpowiadamy: ,,na kiedy Państwo go potrzebują”. Dla nas nie istnieją rzeczy niemożliwe a ogranicza nas jedynie czas jaki potrzebny będzie na napisanie programu – ten z kolei zależy jedynie od stopnia jego zaawansowania.

Przykładowe wykorzystanie dedykowanego oprogramowania dla firm

Prowadzisz biznes i zwykły program do fakturowania nie spełnia Twoich oczekiwań? Stworzymy dla Ciebie spersonalizowany system księgowy połączony z automatyczną wysyłką maili! System będzie przechowywał dane wszystkich Twoich kontrahentów, terminy płatności a po ustawieniach automatycznej wysyłki powiadomień może wysyłać maile o zbliżających się terminach zapłaty lub ponagleniach za zaległe faktury!
Często pewnie miałeś sytuację gdy klient nie płacił Ci w terminie  za wykonane usługi lub zakupiony towar. Dzwonienie, pisanie i dopominanie się o swoje pieniądze nie do przyjemnych, pomijając już fakt czasu jaki na to trzeba poświęcić. Sytuacje takie zdarzają się miesiąc w miesiąc, rok w rok. Jak radzą sobie z tym duże firmy? Największe firmy od lat stosują automaty służące przypominaniu o zaległych płatnościach. Tego rodzaju programy skutecznie poprawiają statystyki ściągalności pieniędzy od klienta. Dedykowane oprogramowanie pozwoli Ci oszczędzić czas i pieniądze. Praktycznych zastosowań dedykowanego oprogramowania dla firm jest jednak znacznie więcej, dlatego powiedz nam czego potrzebujesz a my to przygotujemy.

Nasi Klienci i ich opinie o nas

 • Firma PESI udowodniła, że zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny i rzetelny partner w realizacji powierzonych prac. Współpracę z firmą PESI możemy szczerze podsumować jako udaną i godną polecenia.

  atria magazyn logo
  Piotr Tomecki
  Prezes Zarządu firmy Atria sp. z o.o.
 • Współpracując z nami, firma PESI udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania wykonawcą i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji prac informatycznych i poligraficznych.

  firma współpracująca z firmą pesi
  Daria Konicka
  Biuro sprzedaży, promocja w firmie Chmielowskie sp. z o.o.
 • Doskonała współpraca z firmą PESI pozwala rekomendować ją jako sprawdzoną i rzetelną w zakresie prac z zakresu projektowania i tworzenia stron www oraz marketingu internetowego.

  geoprofit logo
  Michał Gwoździewicz
  Właściciel firmy GEOPROFIT
 • Prace nad stroną wykonane w ekspresowym tempie! Fachowe podejście do tematu ds. bezpieczeństwa danych oraz ich przetwarzanie nie stanowiły dla PESI żadnego problemu. Otrzymaliśmy stronę www skrojoną na nasze potrzeby a także cenne wskazówki odnośnie zbieranych przez nas danych!

  ajama ubezpieczenia logo
  Maciej Bogacz
  Ajama Ubezpieczenia
 • Na firmę PESI trafiłam zupełnie przypadkiem dzięki znajomemu. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Rzetelność oraz fachowe podejście do problemu zaowocowały powstaniem dużego serwisu. Liczymy na dalszą owocną współpracę korzystając z fachowych porad w dziedzinie e-marketingu.

  Śląski Portal Ślubny logo
  Barbara Bilińska
  Właścicielka serwisu Śląski Portal Ślubny
 • Z firmą PESI współpracujemy już od 2015 roku i przez ten czas niejednokrotnie mieliśmy okazję przekonać się o pełnym profesjonalizmie naszego partnera. Wszystkie projekty były zawsze wykonane w terminie i cechowała je najwyższa staranność.

  atria logo
  Piotr Tomecki
  Wiceprezes Zarządu Atria Med Sp. z o.o.

Potrzebujesz dedykowanego oprogramowania do swojej firmy? Napisz do nas!

Wyślijwyczyść