Automatyzacja procesów biznesowych.

Wprowadź swój biznes na wyższy poziom i zarabiaj więcej. Postaw na dedykowane rozwiązanie odpowiadające potrzebom Twojej firmy.

Automatyzacja procesów biznesowych w firmie

Automatyzacja i robotyzacja z roku na rok przyspieszają. Do tego dochodzi błyskawiczny rozwój sztucznej inteligencji. Przedsiębiorcy, chcąc uzyskać przewagę w branży i rozwijać swój biznes, muszą nieustannie szukać nowych dróg optymalizacji procesów.

Automatyzacja procesów biznesowych sprawdzi się wszędzie tam, gdzie powtarzane są stale te same czynności. Może to być np. odpowiadanie na pytania pracowników, wyszukiwanie informacji, wysyłka wiadomości, tworzenie raportów i wiele innych. Uwolnij swoich pracowników od wykonywania tych żmudnych i czasochłonnych zadań i pozwól by zajęły się tym specjalne algorytmy. Prace zostaną wykonane dokładniej i szybciej a Twoja firma zyska spore oszczędności.

Automatyzacja procesów biznesowych w firmie
Korzyści automatyzacji procesów biznesowych

Korzyści automatyzacji procesów biznesowych

Potencjał automatyzacji jest ogromny a jej wykorzystanie sprawdza się w wielu obszarach biznesu, takich jak: logistyka, administracja, produkcja, sprzedaż, obsługa klienta, marketing i public relations, dystrybucja, zarządzanie zasobami ludzkimi czy analiza danych.

REALIZOWANIE ZADAŃ PRZEZ SYSTEM DAJE SZEREG KORZYŚCI:

 • Zwiększenie wydajności
 • Skrócenie czasu realizacji zadań
 • Redukcja kosztów oraz zwiększenie zysków z biznesu
 • Łatwiejsze zarządzanie pracownikami
 • Zminimalizowanie bądź całkowite wykluczenie pracy ludzkiej
 • Redukcja błędów w operacjach biznesowych
 • Usprawnienie obsługi klienta
 • Sprawowanie większej kontroli nad procesami

Jakie korzyści automatyzacja może przynieść Twojej firmie? Jak ją wdrożyć? Napisz do nas lub zadzwoń by dowiedzieć się więcej.

Dedykowane aplikacje biznesowe

Jesteśmy producentem aplikacji webowych, desktopowych oraz mobilnych. Dzięki temu, każde nasze rozwiązanie jest w 100% dopasowane do potrzeb Klienta i posiada dokładnie te funkcjonalności, które są mu potrzebne. Skontaktuj się z nami a my dobierzemy najlepsze rozwiązanie do potrzeb Twojej firmy. Dzięki nam wiele firm zwiększyło swoją wydajność nawet o kilkadziesiąt procent!

Aplikacje webowe

APLIKACJE WEBOWE

Wspierają procesy biznesowe Twojej firmy. Ich zaletą jest pełen dostęp do funkcjonalności programu z dowolnego miejsca na świecie w każdej chwili. To np. apki e-learningowe czy oprogramowanie CRM i ERP.

Aplikacje desktopowe

APLIKACJE DESKTOPOWE

Są instalowane na komputerze użytkownika. Mogą działać offline. To np. systemy wprowadzania danych, punkty obsługi klienta czy oprogramowanie księgowe. Często współpracują np. z kasami fiskalnymi czy czytnikami kodów kreskowych.

Aplikacje mobilne

APLIKACJE MOBILNE

Programy napisane dla urządzeń z systemami iOS (iPhone, iPad) oraz Android (smartfony, tablety). Wykorzystują funkcje tych urządzeń. Pozwalają użytkownikom na wiele różnych interakcji (składanie zamówień, wytyczanie trasy, przeglądanie oferty, oglądanie filmików, gry i rozmowy).

Automatyzacja

Wdrożenie automatyzacji nie zawsze musi przybrać formę osobnej aplikacji. Jeśli w danej firmie funkcjonuje już jakiś system to automatyzacja może zostać wprowadzona poprzez dodanie do niego nowego, dedykowanego modułu lub funkcji (np. automatyczne tworzenie ofert czy zaciąganie załączników, wystawianie faktur, wysyłanie przypomnień o zapłacie, automatyczne uzupełnianie danych w formularzach).

Nowoczesne systemy informatyczne

ERP

Oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Najczęściej składają się z niezależnych od siebie modułów (np. księgowość, magazyn, finanse, zaopatrzenie).

CRM

Oprogramowanie do zarządzania relacjami z klientami. Wspomaga takie obszary działania firmy jak: marketing, sprzedaż, obsługa klienta.

Rozwiązania e-commerce

Automatyzacja może obejmować takie działania jak: kategoryzacja produktów, analiza zachowań konsumenckich, integracja platform sprzedażowych, obsługa zwrotów, obsługa programów lojalnościowych, system wystawiania opinii i wiele innych.

Zalety systemów do automatyzacji procesów od PESI

Skrócenie czasu realizacji zamówień

Dzięki automatycznym systemom obsługi zamówień, firma może szybciej przetwarzać i dostarczać produkty lub usługi klientom, co zwiększa ich zadowolenie i lojalność.

Zautomatyzowane raportowanie i analizy

Automatyczne generowanie raportów i analiz danych pozwala firmom lepiej zrozumieć swoje działania, podejmować lepsze decyzje biznesowe i dostosowywać strategię na podstawie wyników.

Poprawa obsługi klienta

Dzięki automatyzacji obsługi klienta, np. poprzez chatboty, firmy mogą zapewnić klientom szybsze i bardziej efektywne odpowiedzi na pytania i problemy.

Minimalizacja kosztów operacyjnych

Automatyzacja procesów informatycznych może pomóc w redukcji kosztów operacyjnych, takich jak koszty pracy, co ma bezpośredni wpływ na rentowność przedsiębiorstwa.

Łatwiejsze zarządzanie pracownikami

Zaawansowane narzędzia do tworzenia grafik pracowników oraz systemy powiadomień o dostępności zasobów ludzkich stanowią doskonałe rozwiązania w zarządzaniu personelem w Twojej firmie.

Zwiększenie precyzji i unikanie błędów

Automatyzacja procesów informatycznych pomaga eliminować błędy ludzkie, co przekłada się na większą precyzję i dokładność w wykonywanych zadaniach.

Jesteś zainteresowany rozwinięciem swojej firmy i współpracą z nami? Napisz do nas lub zadzwoń.

Dlaczego warto nam zaufać?

Twoja firma jest gotowa na wdrożenie innowacyjnych rozwiązań? Świetnie się składa. Pomożemy Ci ustalić, jakie działania w Twojej firmie można zautomatyzować i wdrożymy odpowiednie mechanizmy. W PESI jesteśmy zawsze chętni do pomocy. Realizacja licznych projektów oraz uznanie Klientów, sprawiły, że możemy się poszczycić mianem specjalistów w swojej dziedzinie.

Innowacyjne podejście

Innowacyjne podejście

Nowoczesne technologie

Nowoczesne technologie

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Zaangażowani specjaliści

Zaangażowani specjaliści

Bogate portfolio

Bogate portfolio

Uznanie Klientów

Uznanie Klientów

Sprawdź co mówią o nas klienci

 • Firma PESI jest wiarygodnym, solidnym i godnym polecenia wykonawcą usług związanych z projektowaniem stron internetowych oraz usług marketingowych. Współpraca z PESI to gwarancja technicznego wsparcia niezależnie od dnia tygodnia, co między innymi zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług i pozwala zapobiegać wszelkim niepożądanym sytuacjom. PESI w pełni zasługuje na rekomendacje jako wiarygodny, terminowy i profesjonalny partner biznesowy.

  Jolanta Kałuża

  Dyrektor Szkoły - Complex of International Schools

 • Współpraca z zespołem PESI to prawdziwa przyjemność. Zrozumienie naszych potrzeb było kluczowe dla osiągnięcia naszych głównych celów. Projektowanie i implementacja platformy zostały przeprowadzone profesjonalnie i w założonych ramach czasowych. Gorąco polecamy PESI jako zaufanego partnera biznesowego.

  Maciej Bogacz

  Twórca marki wczesnoszkolni.pl

Zamów darmową konsultację

Umów się na 15-minutową, darmową konsultację online z naszym specjalistą. Podczas rozmowy doradca przeanalizuje Twoje potrzeby i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Sukcesy naszych klientów

Cieszy nas pomaganie innym. Z wielu wdrożonych przez nas rozwiązań jesteśmy niezmiernie dumni, bo wiemy, że znacząco usprawniły pracę w wielu firmach i instytucjach.

Dziennik Elektroniczny Zepol.edu.pl

Dziennik w dwóch wersjach językowych. Pozwala na wysyłanie wiadomości prywatnych pomiędzy nauczycielami oraz uczniami, zarządzanie rekrutacjami, dodawanie jadłospisu, generowanie świadectw czy administrowanie nieobecnościami.

Efekt:

 • Zadowolenie uczniów i rodziców
 • Szybsza komunikacja
 • Optymalizacja działań
 • Oszczędność czasu

Aplikacja mobilna Dziennik ZSPwK

Aplikacja dla dzieci i rodziców. Oferuje cały szereg funkcji: przeglądanie ocen, komunikator z nauczycielem, dostęp do planu lekcji czy wysyłanie powiadomień o godzinie odbioru dziecka.

Efekt:

 • Zadowolenie uczniów i rodziców
 • Szybsza komunikacja
 • Łatwy dostęp do informacji
 • Oszczędność czasu

System ERP dla firmy IKZ

Autorskie oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem, zintegrowane ze stroną uprawnieniaelektryka.pl. System posiada wiele zaawansowanych modułów. Klient może m.in. samodzielnie administrować zapisami na prowadzone przez siebie szkolenia i kursy SEP.

Efekt:

 • Optymalizacja działań
 • Oszczędność czasu i wydatków
 • Wzrost innowacyjności i konkurencyjności

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Jesteś zainteresowany współpracą? Opisz nam w kilku zdaniach czego potrzebuje Twoja firma. Na tej podstawie przygotujemy spersonalizowaną propozycję.

Najczęściej zadawane pytania

Pomożemy Ci w tym. Doradzimy, jakie zadania najlepiej zautomatyzować. Punktem wyjścia może być wykonanie przez nas audytu technologicznego Twojej firmy z jej codziennej rutyny, w ramach którego ustalimy jakie stanowiska i procesy mają największy potencjał do optymalizacji, zwiększenia wydajności i wygenerowania oszczędności.

Koszt automatyzacji procesów biznesowych jest zależny od wielu czynników, takich jak skomplikowanie procesów, rozmiar firmy oraz zakres automatyzacji. Dlatego dokładna cena jest ustalana indywidualnie po analizie potrzeb klienta.

Czas trwania procesu automatyzacji zależy od rozmiaru projektu i liczby procesów do zautomatyzowania. Procesy mogą być wdrażane stopniowo, ale czas trwania konkretnego projektu będzie uzależniony od jego skali i złożoności.

Tak, również małe firmy mogą skorzystać z automatyzacji procesów biznesowych. Oferujemy rozwiązania dostosowane do różnych rozmiarów przedsiębiorstw, aby pomóc w efektywnym zarządzaniu zasobami i oszczędzaniu czasu oraz kosztów.

Tak, specjalizujemy się w automatyzacji procesów biznesowych, w tym tych opartych na sztucznej inteligencji. Nasze rozwiązania obejmują różne technologie, aby sprostać różnym potrzebom i wyzwaniom naszych klientów.