Czym jest marketing szeptany?

Marketing szeptany, czyli buzz marketing

Marketing szeptany, czyli buzz marketing (zwany też WOMM, czyli word of mounth marketing) to jedna z najważniejszych form reklamy, pozwalająca na dotarcie z informacją marketingową do pożądanych grup odbiorców.

Prowadzimy działania związane z tworzeniem i moderowaniem dyskusji tematycznie powiązanych z działalnością naszych klientów. Dzięki temu docieramy i wchodzimy w interakcje z określonymi grupami docelowymi na rozmaitych portalach, blogach czy forach o tematyce ogólnej i specjalistycznej.

Marketing szeptany – jakie korzyści daje Twojej firmie?

 • Większy ruch na stronie
 • Nowych klientów
 • Popularyzację marki
 • Poprawę wizerunku firmy
 • Promocję produktów i usług
Marketing szeptany, czyli buzz marketing

Wspieraj pozycjonowanie swojej strony www marketingiem szeptanym!

MARKETING SZEPTANY to metoda, która bardzo dobrze wspiera działania SEO, czyli pozycjonowanie strony w wyszukiwarce. Korzystnie wpływa na wyższe wyniki w Google na kluczowe dla Twojej firmy frazy wyszukiwania.

· Indywidualny opiekun · Stała optymalizacja · Jasne zasady współpracy ·

Przygotowane przez nas kampanie docierają prosto do Twojej grupy docelowej. Zawsze działamy w zgodzie z zasadami uczciwej konkurencji a nasze doświadczenie, wypracowana technika i świetnie przygotowany zespół pozwalają nam osiągać spektakularne rezultaty dla naszych Klientów.

Marketing szeptany – po co go prowadzić?

Dzięki kampanii marketingu szeptanego masz szansę na skuteczne:

 • Wzbudzenie zainteresowania marką lub produktem
 • Nagłośnienie ważnych wydarzeń
 • Zachęcenie do dyskusji i dzielenia się opiniami o produkcie, usłudze czy marce
 • Wywoływanie pozytywnych reakcji konsumentów
 • Budowanie zaufania konsumentów do marki

Efektywna i kreatywna promocja Twojej marki

Wyjdź naprzeciw swoim klientom!

Klienci często przed zakupem szukają opinii innych użytkowników o danym produkcie. Należy zatem zadbać aby trafili na wiarygodne i pozytywne komentarze dotyczące Twojej firmy. My wiemy jak to zrobić i wykorzystujemy do tego właśnie marketing szeptany.

Nie ma na co czekać! Wybierz MARKETING SZEPTANY dla swojej firmy.

Interesuje Cię marketing szeptany dla Twojej firmy?

Napisz do nas! Dobierzemy najlepsze rozwiązanie.

Zainteresowanych marketingiem szeptanym prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt mailowy: biuro@pesi.pl lub telefoniczny: (32) 252 13 46 i 728 792 767.

Wyślij wiadomośćwyczyść

Zaufaj nam i Ty!

Nasi Klienci i ich opinie o nas

Atria MED
Ajama Ubezpieczenia
Zespół Szkół Prywatnych w Katowicach
Śląski Portal Ślubny
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza
Siewierz Jeziorna
 • Firma PESI udowodniła, że zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny i rzetelny partner w realizacji powierzonych prac. Współpracę z firmą PESI możemy szczerze podsumować jako udaną i godną polecenia.

  atria magazyn logo
  Piotr Tomecki
  Prezes Zarządu firmy Atria sp. z o.o.
 • Współpracując z nami, firma PESI udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania wykonawcą i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji prac informatycznych i poligraficznych.

  firma współpracująca z firmą pesi
  Daria Konicka
  Biuro sprzedaży, promocja w firmie Chmielowskie sp. z o.o.
 • Doskonała współpraca z firmą PESI pozwala rekomendować ją jako sprawdzoną i rzetelną w zakresie prac z zakresu projektowania i tworzenia stron www oraz marketingu internetowego.

  geoprofit logo
  Michał Gwoździewicz
  Właściciel firmy GEOPROFIT
 • Prace nad stroną wykonane w ekspresowym tempie! Fachowe podejście do tematu ds. bezpieczeństwa danych oraz ich przetwarzanie nie stanowiły dla PESI żadnego problemu. Otrzymaliśmy stronę www skrojoną na nasze potrzeby a także cenne wskazówki odnośnie zbieranych przez nas danych!

  ajama ubezpieczenia logo
  Maciej Bogacz
  Ajama Ubezpieczenia
 • Na firmę PESI trafiłam zupełnie przypadkiem dzięki znajomemu. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Rzetelność oraz fachowe podejście do problemu zaowocowały powstaniem dużego serwisu. Liczymy na dalszą owocną współpracę korzystając z fachowych porad w dziedzinie e-marketingu.

  Śląski Portal Ślubny logo
  Barbara Bilińska
  Właścicielka serwisu Śląski Portal Ślubny
 • Z firmą PESI współpracujemy już od 2015 roku i przez ten czas niejednokrotnie mieliśmy okazję przekonać się o pełnym profesjonalizmie naszego partnera. Wszystkie projekty były zawsze wykonane w terminie i cechowała je najwyższa staranność.

  atria logo
  Piotr Tomecki
  Wiceprezes Zarządu Atria Med Sp. z o.o.