Marketing szeptany - skutecznie i bezpiecznie - naturalne wpisy - pesi.pl

Marketing szeptany

Czym jest marketing szeptany?

Marketing szeptany, buzz marketing

Marketing szeptany, czyli buzz marketing (zwany też WOMM, czyli word of mounth marketing) to jedna z najważniejszych form reklamy, pozwalająca na dotarcie z informacją marketingową do pożądanych grup odbiorców.

Prowadzimy działania związane z tworzeniem i moderowaniem dyskusji tematycznie powiązanych z działalnością naszych klientów. Dzięki temu docieramy i wchodzimy w interakcje z określonymi grupami docelowymi na rozmaitych portalach, blogach czy forach o tematyce ogólnej i specjalistycznej.

Marketing szeptany – jakie korzyści daje Twojej firmie?


  • Większy ruch na stronie
  • Nowych klientów
  • Popularyzację marki
  • Poprawę wizerunku firmy
  • Promocję produktów i usług
Marketing szeptany, buzz marketing

Wspieraj pozycjonowanie swojej strony www marketingiem szeptanym!

MARKETING SZEPTANY to metoda, która bardzo dobrze wspiera działania SEO, czyli pozycjonowanie strony w wyszukiwarce. Korzystnie wpływa na wyższe wyniki w Google na kluczowe dla Twojej firmy frazy wyszukiwania.

· Indywidualny opiekun · Stała optymalizacja · Jasne zasady współpracy ·

Przygotowane przez nas kampanie docierają prosto do Twojej grupy docelowej. Zawsze działamy w zgodzie z zasadami uczciwej konkurencji a nasze doświadczenie, wypracowana technika i świetnie przygotowany zespół pozwalają nam osiągać spektakularne rezultaty dla naszych Klientów.Marketing szeptany – po co go prowadzić?


Dzięki kampanii marketingu szeptanego masz szansę na skuteczne:

  • Wzbudzenie zainteresowania marką lub produktem
  • Nagłośnienie ważnych wydarzeń
  • Zachęcenie do dyskusji i dzielenia się opiniami o produkcie, usłudze czy marce
  • Wywoływanie pozytywnych reakcji konsumentów
  • Budowanie zaufania konsumentów do marki

Efektywna i kreatywna promocja Twojej marki


Wyjdź naprzeciw swoim klientom!

Klienci często przed zakupem szukają opinii innych użytkowników o danym produkcie. Należy zatem zadbać aby trafili na wiarygodne i pozytywne komentarze dotyczące Twojej firmy. My wiemy jak to zrobić i wykorzystujemy do tego właśnie marketing szeptany.

Nie ma na co czekać! Wybierz MARKETING SZEPTANY dla swojej firmy.

Interesuje Cię marketing szeptany dla Twojej firmy?

Napisz do nas! Dobierzemy najlepsze rozwiązanie.

Zainteresowanych marketingiem szeptanym prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt mailowy: biuro@pesi.pl lub telefoniczny: (32) 323 50 70 i 505 197 677.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane


Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest firma PESI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Lubuska 10, 40-219 Katowice, NIP: 9542824506, REGON: 388389738, KRS: 0000888096, Kapitał zakładowy: 25.000,00 zł, adres elektroniczny: biuro@pesi.pl Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

Zaufaj nam i Ty!
Skontaktuj się
z nami