Reklama Google Ads.

Szukasz narzędzia marketingowego, którego efekty zobaczysz niemal natychmiastowo? Reklamy Google Ads to bardzo skuteczny sposób na dotarcie do praktycznie nieograniczonej, ukierunkowanej grupy odbiorców i zwiększenie sprzedaży.

Kampanie Google Ads

Być może zauważyłeś, że internauci z roku na rok stają się coraz bardziej świadomi. W obecnych czasach standardowe narzędzia marketingowe nie wystarczą! W tym celu musisz zwiększać zaangażowanie, zdobywać zaufanie i tworzyć relację ze swoimi klientami. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta. Tworząc dobre i ciekawe treści dla swoich klientów - czyli takie które są unikalne, przydatne, rzeczowe i atrakcyjne. Jeśli zainteresujesz użytkowników tekstem dobrej jakości, przełoży się to dodatkowo na poprawę widoczności i pozycji całej strony w wyszukiwarce. Content marketing jest wykorzystywany przy optymalizacji SEO, ponieważ internauci w sposób naturalny linkują przydatne i ciekawe dla nich treści. Oznacza to, że decydując się na content marketing możesz zwiększyć zaangażowanie swoich klientów oraz poprawić widoczność w Google.

Kampanie Google Ads
Wyświetlaj reklamy wtedy, gdy ktoś szuka tego, co oferujesz

Wyświetlaj reklamy wtedy, gdy ktoś szuka tego, co oferujesz

Każdego dnia wyszukiwarka Google obsługuje około 3 miliardów zapytań. Reklamy Google Ads to skuteczny i najszybszy sposób na „wyłuskanie” z tej puli wyłącznie osób, które w danym momencie poszukują produktów lub usług podobnych do Twoich. Nasze działania mają na celu skierowanie takich osób bezpośrednio na Twoją witrynę (zanim trafią do konkurencji) i przekształcenie w wartościowych klientów.

Prowadzimy wszystkie typy reklam Google Ads

Stawiamy na kompleksowe strategie reklamowe. Przygotowując kampanię Google Ads dokładnie zapoznamy się z Twoją ofertą, przeanalizujemy Twoją branżę i konkurencję aby precyzyjnie dotrzeć tam, gdzie są Twoi klienci. Zaproponujemy Ci rodzaj kampanii najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb biznesowych.

Kampanie w sieci wyszukiwania

To głównie reklamy tekstowe w wyszukiwarce Google. Twoje reklamy mogą wyświetlać się nad lub pod wynikami wyszukiwania dla fraz powiązanych z Twoimi słowami kluczowymi. Dodatkowe lokalizacje: Google Play, na karcie „Zakupy”, w Grafice Google, Mapach Google i aplikacji Mapy Google.

Performance Max

Nowy typ kampanii, oparty na działaniu algorytmów samouczących się. Pozwala na dotarcie do odbiorców we wszystkich usługach Google.

Kampanie w sieci reklamowej (GDN)

Rozszerz zasięg kampanii poza wyszukiwarkę Google i zyskaj dodatkowe konwersje. Reklamy mogą wyświetlać się na wybranych stronach partnerów Google AdSense - to aż 35 milionów przeróżnych portali, witryn i aplikacji.

Kampanie produktowe (PLA)

Reklamy produktowe zaprezentują Twoje towary. To świetna opcja jeśli prowadzisz sklep internetowy bo reklamy zawierają linki do poszczególnych produktów. Lokalizacja: w wyszukiwarce Google, na karcie „Zakupy”, Grafika Google.

Kampanie Wideo

Umożliwiają wyświetlanie reklam w filmach w YouTube oraz w witrynach i aplikacjach w sieci partnerów wideo Google. To m.in. reklamy In-Stream możliwe/niemożliwe do pominięcia oraz bumpery reklamowe.

Kampanie promujące aplikacje

Wyświetlaj reklamy, które zachęcą użytkowników do zainstalowania Twojej aplikacji, rejestracji (tylko Android) lub zbudują zaangażowanie i zachęcą do wykonania w niej określonych działań.

Kampanie inteligentne

Kampanie są w pełni automatyczne i umożliwiają szybkie i łatwe tworzenie reklam online. To kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla małych firm.

Kampanie Discovery

Umożliwiają dotarcie do nawet 83 miliardów klientów miesięcznie i wyświetlanie reklam na kartach Discover, na kartach „Oferty” i „Społeczności” w Gmailu oraz na stronie głównej YouTube, w sekcji Warte obejrzenia.

Kampanie generujące połączenia

Zwiększ liczbę telefonów do swojej firmy. Kampanie wyświetlają się jedynie na urządzeniach mobilnych, z których można dzwonić. Po kliknięciu w reklamę, użytkownik automatycznie zadzwoni pod Twój numer.

Remarketing

Kampanie reklamowe tworzone z użyciem list remarketingowych, umożliwiają wyświetlanie dostosowanych reklam osobom, które już wcześniej odwiedziły Twoją witrynę, sklep lub aplikację. Spersonalizowane reklamy zwiększają szansę na powrót tych osób na Twoją stronę i sfinalizowanie transakcji.

Chcesz zainwestować w Google Ads, ale nie wiesz, jaki typ kampanii sprawdzi się w Twojej firmie?

Nasz ekspert pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał marketingu online!

Zamawiam darmową wycenę
Wyświetlaj reklamy wtedy, gdy ktoś szuka tego, co oferujesz

Dopasowany i elastyczny budżet

Dobrze skonfigurowana kampania pozwala na szybki zwrot z inwestycji. W kampaniach Google Ads nie wydasz więcej, niż wynosi ustalony przez Ciebie miesięczny limit. Budżet można zmieniać w dowolnym momencie. W każdej chwili możesz również zlecić wstrzymanie wyświetlania reklam.

Płacisz tylko za wyniki

W kampaniach Google Ads, działających w modelu PPC (Pay Per Click) płacisz tylko za wyniki, np. gdy ktoś kliknie reklamę i odwiedzi Twoją stronę internetową lub zadzwoni do Twojej firmy. Reklama będzie widoczna dla tysięcy internautów ale opłata zostanie naliczona tylko za te osoby, które faktycznie wejdą na Twoją stronę internetową, zgodnie z zasadą: nie ma kliknięcia – nie płacisz!

Kampanie Google Ads

Co zyskujesz?

W ramach przygotowania i obsługi kampanii Google Ads zapewniamy:

Dedykowanego opiekuna konta

Bezpłatną analizę konta Google Ads

Analizę bieżącej sytuacji Twojej marki w Internecie

Kompleksową strategię reklamową

Dobór odpowiedniego typu kampanii

Przygotowanie niezbędnych treści i grafik reklamowych

Konfigurację Google Analytics

Monitoring i bieżącą analizę

Comiesięczne raporty

Sprawdź co mówią o nas klienci

  • Prace zostały wykonane w sposób fachowy, solidnie i w umówionym terminie, zgodnie z wszystkimi postanowieniami umownymi. Jest to firma godna zaufania. Rekomendujemy firmę PESI do wykonywania prac w zakresie tworzenia stron www i marketingu internetowego.

    Piotr Tomecki

    Wiceprezes Zarządu Atria Med Sp. z o.o.

  • Firma PESI bardzo szybko wykonała zlecone jej prace i zrobiła to w sposób rzetelny i profesjonalny, dając nam solidne podstawy do zarekomendowania jej innym kontrahentom ze względu na fachowe i rzetelne wykonanie pracy.

    Mariusz Renka

    Właściciel marki Pizzeria u Batmana

Zainteresowany?
Napisz do nas!