Kariera.

Dowiedz się więcej o pracy w PESI i znajdź swoje miejsce w #PESIteam Jeśli jesteś ambitną osobą, a wyzwania nie są Ci straszne, wyślij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu.

Aplikuj

Zalety pracy u nas

Krótszy dzień pracy…

W PESI pracujemy 7 godzin dziennie, zachowując wynagrodzenie za pełny etat. Ponadto masz możliwość rozpoczęcia pracy o dowolnej porze. Ważne jest, abyś przebywał w biurze między godziną 7:00 a 16:00.

elastyczny czas pracy
brak dress code w pracy

Brak dress code…

Uważamy, że efektywność pracy zależy od naszego samopoczucia. Przychodź do nas ubrany tak, jak ci wygodnie, aby zapewnić sobie maksymalny komfort.

Zewnętrzne szkolenia…

Regularnie troszczymy się o poszerzanie naszej wiedzy. Wiemy, że nasza pasja, która jednocześnie stanowi naszą pracę, wymaga stałego rozwoju. Dlatego systematycznie uczestniczymy w zewnętrznych szkoleniach, konferencjach i warsztatach.

szkolenia zewnętrzne
szkolenia wewnetrzne

Wewnętrzne szkolenia…

Regularnie organizujemy wewnętrzne szkolenia, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem w zespole. U nas zawsze możesz liczyć na wsparcie od swoich koleżanek i kolegów z zespołu.

Praca i nauka…

Realizujemy wiele ciekawych projektów z różnych branż, począwszy od prostych stron internetowych, a skończywszy na zaawansowanych systemach ERP. Większość projektów wspieramy także marketingowo w późniejszych fazach. Różnorodność naszej pracy nie pozwoli Ci odczuć nudy.

ciekawe projekty
spotkania integracyjne

Spotkania integracyjne…

Dwa razy w roku spędzamy wspólnie czas na wyjazdach, z okazji urodzin firmy oraz na Wigilii. Ponadto raz w miesiącu wychodzimy razem na miasto, aby odpocząć od codziennych obowiązków.

Dodatkowe benefity

KARTA SPORTOWA MEDICOVER SPORT

Każdą osobę w naszej firmie zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dołączając do nas, otrzymasz pakiet sportowy, który pozwoli Ci korzystać z wielu obiektów sportowych i rekreacyjnych.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA MEDICOVER

Zdrowie zawsze było i będzie dla nas najważniejsze. Będąc częścią naszego zespołu, będziesz objęty pełną opieką medyczną, co pozwoli Ci skrócić czas oczekiwania w kolejce do lekarzy.

DOFINANSOWANIE ZEWNĘTRZNYCH SZKOLEŃ I KURSÓW

Chcemy, abyś stale podnosił swoje kompetencje. Wiemy, że Twój rozwój to rozwój całej firmy, dlatego regularnie będziesz wysyłany na zewnętrzne szkolenia i wydarzenia związane z Twoim stanowiskiem pracy.

KAWA/HERBATA, OWOCE, SŁODYCZE, ZDROWE PRZEKĄSKI

Owocowe piątki u nas trwają przez cały tydzień. W biurze codziennie znajdziesz kawę, różne rodzaje herbaty oraz świeże owoce. Dla łasuchów dostępne będzie także coś słodkiego do porannej kawy.

INICJATYWY DOBROCZYNNE

Jako firma regularnie wspieramy różnego rodzaju inicjatywy. Pomagamy w zbiórkach dobroczynnych, uczestniczymy w biegach charytatywnych, a także tworzymy strony internetowe na cele aukcji charytatywnych.

PACZKI NA ŚWIĘTA

Chyba każdy lubi otrzymywać prezenty, a święta to wyjątkowy czas radości. Każdego roku podczas wspólnej firmowej wigilii każdy członek zespołu #PESIteam otrzymuje paczkę świąteczną.

Oferty pracy

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko.

Nie mamy oferty dla Ciebie? Nic straconego!

Możesz wziąć sprawy w swoje ręce. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia swoich umiejętności oraz obszarów, którymi chciałbyś/chciałabyś się zająć w PESI. Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana przesłaniem swojego CV, prosimy o wysłanie go na adres e-mailowy: biuro@pesi.pl. Prosimy również o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w kontekście przyszłych rekrutacji prowadzonych przez naszą firmę. W przypadku ponownego otwarcia procesów rekrutacyjnych, chętnie się z Tobą skontaktujemy.

Skontaktuj się z nami