Profesjonalny content marketing – czyli marketing treści

Chcesz pozyskać nowych klientów poprzez publikację ciekawych i wartościowych treści na swojej stronie firmowej? Dobrze trafiłeś!

Zajmiemy się przygotowywaniem unikalnych tekstów i treści na Twoją stronę internetową, które będą odpowiadać potrzebom odbiorców.

Przyjmujemy zlecenia na pojedyncze wpisy jak i pełne kampanie content marketingowe.

Przygotujemy dla Ciebie:

 • Poradniki
 • Artykuły sponsorowane
 • Artykuły eksperckie
 • Opisy produktu
 • Opisy do katalogów
 • Teksty preclowe i zapleczowe

Dobra i ciekawa treść na Twojej stronie internetowej?

– dlaczego to takie ważne?

Internauci w sposób naturalny linkują dobre i ciekawe treści, czyli takie które są unikalne, przydatne, rzeczowe i atrakcyjne.

Skuteczne zainteresowanie użytkowników tekstem o dobrej jakości przekłada się na pozycjonowanie fraz kluczowych dla Twojego biznesu a następnie na poprawę widoczności i pozycji całej strony w wyszukiwarce. Content marketing jest wykorzystywany przy optymalizacji stron firmowych pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO, Search Engine Optimization).

Podstawowym celem emisji odpowiednich treści na swojej stronie internetowej, jest zbudowanie stałej, bezpiecznej relacji z klientem, która przełoży się na podwyższenie przychodów firmy.

Blogi firmowe to aktualnie jedna z najskuteczniejszych form promocji.

Profesjonalny content marketing – czyli marketing treści pesi

Skuteczna strategia CONTENT MARKETINGOWA

Buduj z nami widoczność Twojej marki w sieci.

Przygotujemy dostosowaną do potrzeb Twojej firmy strategię content marketingową, która będzie oparta na tworzeniu przez nas dobrego contentu. Śledząc trendy i dokonując analizy specyfiki Twojej branży określimy najskuteczniejsze sposoby i metody publikacji i przygotujemy dostosowany do ich potrzeb content.

Stworzymy dla Ciebie gotowe do publikacji treści na blog firmowy, profile w mediach społecznościowych czy na potrzeby szykowanej kampanii marketingowej.

Tworzenie, prowadzenie i obsługa blogów firmowych

Posiadasz stronę firmową i chcesz pozyskać na niej większy ruch ale nie bardzo wiesz jak to zrobić? Doskonałym sposobem jest założenie bloga! Blog firmowy to jedna z najskuteczniejszych form reklamy wykorzystywana zarówno przez małe jak i duże firmy. Content marketing, czyli marketing treści to doskonała inwestycja w budowę stabilnych i długoterminowych relacji z klientami.

Jaka jest w tym nasza rola?

Zajmiemy się założeniem, stałym prowadzeniem i obsługą bloga Twojej firmy. Przygotujemy przydatne i atrakcyjne treści, które z pewnością zainteresują odbiorców. Korzystając z naszych usług nie tracisz czasu na wymyślanie tematów kolejnych wpisów i przygotowywanie tekstów oraz zyskujesz pewność, że Twój blog będzie prowadzony w sposób profesjonalny.

Dlaczego warto prowadzić blog firmowy?

 • Promujesz swoje produkty i usługi w przystępny dla klienta sposób
 • Za sprawą wysokiej jakości tekstów kreujesz swój wizerunek eksperta
 • Więcej osób poznaje Twoją markę i produkty
 • Blog przekonuje potencjalnych klientów do skorzystania z Twoich produktów oraz usług i rozwiewa wątpliwości niezdecydowanych
 • Zwiększa się potencjał SEO Twojej strony internetowej
 • Utrzymujesz stałą komunikację z klientem, który ma możliwość wyrażania swoich opinii i zadawania pytań
 • Budujesz długotrwałe relacje B2C

Zamów u nas swoje teksty i pozyskuj nowych klientów!

żarówka

Prowadzisz blog? Potrzebujesz ciekawych tekstów na swoją stronę internetową?

Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjne i przydatne treści.

Masz pytania o content marketing? Chętnie na nie odpowiemy. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt mailowy: biuro@pesi.pl lub telefoniczny: (32) 252 13 46 i 728 792 767.

Napisz do nas!

Wyślij wiadomośćwyczyść

Zaufaj nam i Ty!

Nasi Klienci i ich opinie o nas

Atria MED
Ajama Ubezpieczenia
Zespół Szkół Prywatnych w Katowicach
Śląski Portal Ślubny
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza
Siewierz Jeziorna
 • Firma PESI udowodniła, że zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny i rzetelny partner w realizacji powierzonych prac. Współpracę z firmą PESI możemy szczerze podsumować jako udaną i godną polecenia.

  atria magazyn logo
  Piotr Tomecki
  Prezes Zarządu firmy Atria sp. z o.o.
 • Współpracując z nami, firma PESI udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania wykonawcą i zasługuje w pełni na rekomendacje jako profesjonalny partner w realizacji prac informatycznych i poligraficznych.

  firma współpracująca z firmą pesi
  Daria Konicka
  Biuro sprzedaży, promocja w firmie Chmielowskie sp. z o.o.
 • Doskonała współpraca z firmą PESI pozwala rekomendować ją jako sprawdzoną i rzetelną w zakresie prac z zakresu projektowania i tworzenia stron www oraz marketingu internetowego.

  geoprofit logo
  Michał Gwoździewicz
  Właściciel firmy GEOPROFIT
 • Prace nad stroną wykonane w ekspresowym tempie! Fachowe podejście do tematu ds. bezpieczeństwa danych oraz ich przetwarzanie nie stanowiły dla PESI żadnego problemu. Otrzymaliśmy stronę www skrojoną na nasze potrzeby a także cenne wskazówki odnośnie zbieranych przez nas danych!

  ajama ubezpieczenia logo
  Maciej Bogacz
  Ajama Ubezpieczenia
 • Na firmę PESI trafiłam zupełnie przypadkiem dzięki znajomemu. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Rzetelność oraz fachowe podejście do problemu zaowocowały powstaniem dużego serwisu. Liczymy na dalszą owocną współpracę korzystając z fachowych porad w dziedzinie e-marketingu.

  Śląski Portal Ślubny logo
  Barbara Bilińska
  Właścicielka serwisu Śląski Portal Ślubny
 • Z firmą PESI współpracujemy już od 2015 roku i przez ten czas niejednokrotnie mieliśmy okazję przekonać się o pełnym profesjonalizmie naszego partnera. Wszystkie projekty były zawsze wykonane w terminie i cechowała je najwyższa staranność.

  atria logo
  Piotr Tomecki
  Wiceprezes Zarządu Atria Med Sp. z o.o.