Content marketing (marketing treści) - ciekawe i unikalne teksty - pesi.pl

Content marketing

Profesjonalny content marketing – czyli marketing treści


Chcesz pozyskać nowych klientów poprzez publikację ciekawych i wartościowych treści na swojej stronie firmowej? Dobrze trafiłeś!

Zajmiemy się przygotowywaniem unikalnych tekstów i treści na Twoją stronę internetową, które będą odpowiadać potrzebom odbiorców.

Przyjmujemy zlecenia na pojedyncze wpisy jak i pełne kampanie content marketingowe.

Przygotujemy dla Ciebie:

 • Poradniki
 • Artykuły sponsorowane
 • Artykuły eksperckie
 • Opisy produktu
 • Opisy do katalogów
 • Teksty preclowe i zapleczowe

Dobra i ciekawa treść na Twojej stronie internetowej?

– dlaczego to takie ważne?


Internauci w sposób naturalny linkują dobre i ciekawe treści, czyli takie które są unikalne, przydatne, rzeczowe i atrakcyjne.

Skuteczne zainteresowanie użytkowników tekstem o dobrej jakości przekłada się na pozycjonowanie fraz kluczowych dla Twojego biznesu a następnie na poprawę widoczności i pozycji całej strony w wyszukiwarce. Content marketing jest wykorzystywany przy optymalizacji stron firmowych pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO, Search Engine Optimization).

Blogi firmowe to aktualnie jedna z najskuteczniejszych form promocji.

content marketing blog firmowy
content marketing blog firmowy

Skuteczna strategia CONTENT MARKETINGOWA


Buduj z nami widoczność Twojej marki w sieci.

Przygotujemy dostosowaną do potrzeb Twojej firmy strategię content marketingową, która będzie oparta na tworzeniu przez nas dobrego contentu. Śledząc trendy i dokonując analizy specyfiki Twojej branży określimy najskuteczniejsze sposoby i metody publikacji i przygotujemy dostosowany do ich potrzeb content.

Stworzymy dla Ciebie gotowe do publikacji treści na blog firmowy, profile w mediach społecznościowych czy na potrzeby szykowanej kampanii marketingowej.

Tworzenie, prowadzenie i obsługa blogów firmowych


Posiadasz stronę firmową i chcesz pozyskać na niej większy ruch ale nie bardzo wiesz jak to zrobić? Doskonałym sposobem jest założenie bloga! Blog firmowy to jedna z najskuteczniejszych form reklamy wykorzystywana zarówno przez małe jak i duże firmy. Content marketing, czyli marketing treści to doskonała inwestycja w budowę stabilnych i długoterminowych relacji z klientami.

Jaka jest w tym nasza rola?

Zajmiemy się założeniem, stałym prowadzeniem i obsługą bloga Twojej firmy. Przygotujemy przydatne i atrakcyjne treści, które z pewnością zainteresują odbiorców. Korzystając z naszych usług nie tracisz czasu na wymyślanie tematów kolejnych wpisów i przygotowywanie tekstów oraz zyskujesz pewność, że Twój blog będzie prowadzony w sposób profesjonalny.

Dlaczego warto prowadzić blog firmowy?


 • Promujesz swoje produkty i usługi w przystępny dla klienta sposób
 • Za sprawą wysokiej jakości tekstów kreujesz swój wizerunek eksperta
 • Więcej osób poznaje Twoją markę i produkty
 • Blog przekonuje potencjalnych klientów do skorzystania z Twoich produktów oraz usług i rozwiewa wątpliwości niezdecydowanych
 • Zwiększa się potencjał SEO Twojej strony internetowej
 • Utrzymujesz stałą komunikację z klientem, który ma możliwość wyrażania swoich opinii i zadawania pytań
 • Budujesz długotrwałe relacje B2C
Zamów u nas swoje teksty i pozyskuj nowych klientów!
content marketing blog firmowy

Prowadzisz blog? Potrzebujesz ciekawych tekstów na swoją stronę internetową?

Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjne i przydatne treści.

Masz pytania o content marketing? Chętnie na nie odpowiemy. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt mailowy: biuro@pesi.pl lub telefoniczny: (32) 323 50 70 i 505 197 677.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane


Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest firma PESI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Lubuska 10, 40-219 Katowice, NIP: 9542824506, REGON: 388389738, KRS: 0000888096, Kapitał zakładowy: 25.000,00 zł, adres elektroniczny: biuro@pesi.pl Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

Zaufaj nam i Ty!
Skontaktuj się
z nami