Content marketing.

Chciałbyś stworzyć relację ze swoimi odbiorcami, zdobywać ich zaufanie? Dobrze trafiłeś. Tworzymy content marketing, czyli działania sprzedażowe poprzez publikację ciekawych i wartościowych dla użytkowników treści.

Dlaczego content marketing jest ważny?

Być może zauważyłeś, że internauci z roku na rok stają się coraz bardziej świadomi. W obecnych czasach standardowe narzędzia marketingowe nie wystarczą! W tym celu musisz zwiększać zaangażowanie, zdobywać zaufanie i tworzyć relację ze swoimi klientami.

Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta. Tworząc dobre i ciekawe treści dla swoich klientów - czyli takie które są unikalne, przydatne, rzeczowe i atrakcyjne. Jeśli zainteresujesz użytkowników tekstem dobrej jakości, przełoży się to dodatkowo na poprawę widoczności i pozycji całej strony w wyszukiwarce.

Content marketing jest wykorzystywany przy optymalizacji SEO, ponieważ internauci w sposób naturalny linkują przydatne i ciekawe dla nich treści. Oznacza to, że decydując się na content marketing możesz zwiększyć zaangażowanie swoich klientów oraz poprawić widoczność w Google.

content-marketing

Dlaczego warto?

Wartościowa komunikacja

Content marketing to doskonały sposób na budowanie trwałych relacji z klientami poprzez dostarczanie im wartościowej i użytecznej treści.

Zwiększona widoczność

Publikowanie regularnych treści pozwala na utrzymywanie aktywnej obecności online, co z kolei przekłada się na wyższą widoczność w wynikach wyszukiwania.

Wzrost ruchu na stronie

Wartościowe treści przyciągają ruch na Twoją stronę, zwiększając szanse na konwersje i generowanie leadów.

Wsparcie dla SEO

Regularne dodawanie treści pozytywnie wpływa na pozycje w wynikach wyszukiwania, co z kolei wpływa na wzrost ruchu organicznego na stronie.

Wysoka skuteczność i trwałe efekty

Długotrwałe efekty content marketingu polegają na budowaniu marki, zaufaniu klientów i zwiększaniu widoczności online. To inwestycja, która przynosi korzyści w perspektywie czasowej, tworząc trwałe fundamenty sukcesu firmy.

Łatwe mierzenie wyników

Dzięki narzędziom analitycznym można dokładnie śledzić efektywność content marketingu i dostosowywać strategię na podstawie danych.

Współpraca z zespołem PESI to prawdziwa przyjemność. Zrozumienie naszych potrzeb było kluczowe dla osiągnięcia naszych głównych celów. Duża wiedza o naszej grupie docelowej pozwala na prowadzenie efektywnych działań z obszaru content marketingu.

Maciej Bogacz

Twórca marki wczesnoszkolni.pl

Co otrzymasz?

Audyt działań contentowych

Nasza usługa pozwala na dokładną analizę i ocenę istniejących treści, ich wydajności oraz zgodności z celami marketingowymi. Rozpocznijmy proces audytu, aby podnieść efektywność Twoich działań contentowych i przyciągnąć uwagę oraz zaufanie klientów.

Stworzenie content planu

Pomagamy w opracowaniu spersonalizowanego planu działania, określeniu tematów, harmonogramu publikacji i kanałów dystrybucji treści. Planowanie pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów i osiągnięcie konkretnych celów marketingowych.

Monitoring i bieżącą analizę

Zapewniamy ciągły nadzór nad skutecznością działań, monitorując kluczowe wskaźniki wydajności i dostosowując strategię na podstawie danych. Nasze narzędzia analityczne pozwalają nam dokładnie śledzić wpływ treści na ruch, konwersje i zaangażowanie użytkowników.

Możliwość pozycjonowania strony internetowej

Nie tylko dostarczamy atrakcyjne treści, ale także dbamy o ich optymalizację pod kątem SEO. Nasi specjaliści pracują nad zwiększeniem widoczności Twojej witryny w wynikach wyszukiwania, co przyciąga więcej ruchu organicznego i potencjalnych klientów.

Możliwość optymalizacji istniejących treści

Nasza oferta obejmuje kompleksową analizę treści na Twojej stronie internetowej, identyfikację obszarów wymagających poprawy i wprowadzanie odpowiednich zmian. Dostosujemy Twoją stronę pod kątem SEO, co zapewni Ci lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania.

Przydatne i atrakcyjne treści oraz grafiki

Wykorzystujemy kreatywność i wiedzę branżową, aby tworzyć treści i grafiki, które wyróżnią Cię na tle konkurencji i przyciągną uwagę Twojej publiczności. Z PESI Twoja firma może budować trwałe relacje z klientami i osiągać cele marketingowe.

Zainteresowany?
Napisz do nas!

Dlaczego my?

Wybierając naszą firmę, wybierasz partnera, który zrozumie Twoje cele i zadba o Twój sukces. Nasza filozofia opiera się na dostarczaniu wartościowej treści, która przyciąga uwagę, angażuje klientów i generuje wyniki. Dołącz do nas, aby stworzyć skuteczną strategię content marketingu, która pomoże osiągnąć Twoje cele biznesowe i zyskać przewagę nad konkurencją. Nasz zespół ekspertów jest gotowy pomóc Ci w maksymalizacji efektywności Twojej obecnej treści, przyciągając więcej ruchu organicznego i potencjalnych klientów. Razem możemy osiągnąć lepsze wyniki i wzmocnić obecność Twojej marki online!

zespół pesi

Sprawdź co mówią o nas klienci

  • Prace zostały wykonane w sposób fachowy, solidnie i w umówionym terminie, zgodnie z wszystkimi postanowieniami umownymi. Jest to firma godna zaufania. Rekomendujemy firmę PESI do wykonywania prac w zakresie tworzenia stron www i marketingu internetowego.

    Piotr Tomecki

    Wiceprezes Zarządu Atria Med Sp. z o.o.

  • Firma PESI bardzo szybko wykonała zlecone jej prace i zrobiła to w sposób rzetelny i profesjonalny, dając nam solidne podstawy do zarekomendowania jej innym kontrahentom ze względu na fachowe i rzetelne wykonanie pracy.

    Mariusz Renka

    Właściciel marki Pizzeria u Batmana