6 września 2023

Uroczyste obchody 9-lecia firmy PESI – dziękujemy!

1 września świętowaliśmy 9-lecie firmy PESI. Bawiliśmy się świetnie, więc postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi wspomnieniami z wyjazdu!

To był dzień pełen wrażeń. Hotel Radocza Park Active & Spa pysznie nas ugościł i dostarczył wielu atrakcji — kręgle, bilard, basen, spa, a nawet strzelanie i park linowy na poligonie.

Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja, na której nie mogło zabraknąć tortu, szampana i gier z nagrodami. W oficjalnej części uroczystości Zbyszek Gronowski - CEO, wygłosił przemówienie, w którym podziękował naszym wieloletnim partnerom biznesowym oraz zasłużonym pracownikom za współpracę oraz wysiłek włożony w rozwój firmy PESI.

Po oficjalnej części nadszedł czas na wspólną zabawę i konkursy - tor przeszkód, kalambury czy rysowanie obrazków. Nagrodami dla najlepszych były m.in. słodycze oraz walizki podróżne. Wspólne świętowanie było również doskonałą okazją do integracji i lepszego poznania swoich talentów. Już wiemy, że Łukasz to mistrz kalamburów a Paweł nie ma sobie równych w rozbijaniu piniaty :)

Dziękujemy Wam wszystkim raz jeszcze za tych wspólnie spędzonych 9 lat — bez Was by się to nie udało!


Zobacz także

Skontaktuj się z nami już dziś!

lub

Zostaw nam swój numer,

a my oddzwonimy ;)