Aplikacje mobilne.

Masz świetny pomysł na aplikację mobilną, ale zastanawiasz się, jak wprowadzić go w życie? A może prowadzisz firmę i chciałbyś rozwijać swoją markę? Z nami Twoja wizja stanie się rzeczywistością.

Aplikacje mobilne dla systemów Android i iOS

Tworzymy aplikacje mobilne dla systemów Android i iOS oraz zajmujemy się ich publikacją w Google Play i Apple Store. Pracujemy zarówno w technologiach natywnych jak i hybrydowych. Zapewniamy dedykowany projekt graficzny UX/UI (indywidualnie dopasowany model user experience). Dbamy o dobre praktyki podczas pisania kodu - kodujemy zgodnie ze standardami.

Naszym priorytetem jest maksymalna wydajność działania Twojego biznesu online oraz bezpieczeństwo użytkowników, czyli Twoich klientów. Dlatego proces projektowania poprzedza dogłębna analiza potrzeb, analiza konkurencji, grupy docelowej oraz branży. Dzięki dedykowanym, spersonalizowanym rozwiązaniom rozwiążemy problemy w Twojej firmie.

aplikacje mobilne

Zalety posiadania własnej aplikacji mobilnej

Zwiększona Widoczność

Dotrzyj do swoich klientów w dowolnym miejscu i czasie, zwiększając świadomość marki.

Większa Lojalność Klientów

Zbuduj lojalność klientów poprzez programy lojalnościowe i specjalne oferty.

Łatwiejsza Rezerwacja i Zakupy

Umożliwiaj klientom szybkie rezerwacje, zakupy i płatności online.

Szybszy Dostęp do Usług

Umożliwiaj klientom szybki dostęp do Twoich usług lub produktów.

Personalizacja Treści

Dostarczaj spersonalizowane treści i oferty, dostosowane do preferencji użytkowników.

Efektywność Marketingu

Osiągnij większą efektywność marketingu dzięki analizie danych użytkowników i reakcji na kampanie.

Sprawdź nasze realizacje

Nasza firma ma już na swoim koncie wiele udanych projektów tworzonych na platformy Android oraz iOS. W naszym zróżnicowanym portfolio znajdziesz aplikacje do zamawiania jedzenia, zaawansowane platformy szkoleniowe, systemy dedykowane szkolnictwu, oraz oprogramowanie do pomiaru użytej siły podczas wykonywania ćwiczeń siłowych.

Realizacja celu postawionego przed PESI, czyli stworzenie prostego systemu odbioru dzieci ze szkoły, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno projekt, jak i jego wykonanie w pełni spełniły nasze oraz oczekiwania rodziców. Aplikacja, która współpracuje z fizycznymi czytnikami w szkole oraz ekranami, umożliwiła oszczędność czasu zarówno rodzicom, jak i nam.

Danuta Kałuża-Freyre

Dyrektor

Co otrzymasz?

PROJEKT ZGODNY Z TWOIMI WYTYCZNYMI

Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować Twój wymarzony projekt. Wystarczy, że powiesz nam, czego potrzebujesz.

EFEKTYWNY COPYWRITING

Możemy przygotować dla Ciebie treści, które będą atrakcyjne marketingowo i przyciągną nowych klientów.

INNOWACYJNY DESIGN

Dbamy o to, aby wygląd każdej aplikacji zawsze był unikalny i dopasowany do charakteru Twojej działalności. Możesz mieć pewność, że Twoja aplikacja będzie jedyna w swoim rodzaju, dzięki czemu skutecznie wyróżnisz się na tle konkurencji.

ARCHITEKTURA ZGODNA Z UX

Tworząc projekty koncentrujemy się na ich odbiorcach. Nasze projekty są dostosowane do potrzeb użytkowników, dbamy aby ich odczucia i doświadczenia związane z aplikacją były pozytywne. Nasze aplikacje są funkcjonalne, a nawigacja intuicyjna.

DEDYKOWANE FUNKCJE

Twój projekt wymaga niestandardowych rozwiązań? Spokojnie, zajmiemy się wszystkim.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Powierzając nam stworzenie aplikacji, nie musisz się bać o bezpieczeństwo swoich danych. Naszą pracę wykonujemy zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i ochrony danych.

SAMODZIELNE, INTUICYJNE ZARZĄDZANIE

Twoja aplikacja będzie posiadała profesjonalny i funkcjonalny CMS - czyli system zarządzania treścią, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie i w sposób niewymagający jakiejkolwiek wiedzy zarządzać swoją aplikacją.

DALSZE WSPARCIE W ROZWOJU PROJEKTU

Oddając ukończoną aplikację w Twoje ręce nie żegnamy się. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek problemów zawsze możesz na nas liczyć. Możemy również wesprzeć Twój biznes marketingowo.

Zainteresowany?
Napisz do nas.

Dlaczego my?

Nasz zespół to doświadczeni eksperci w tworzeniu aplikacji na Androida i iOS. Zrealizowaliśmy wiele udanych projektów w różnych branżach. Posiadamy kompleksowy zespół z programistami, grafikami i specjalistami od marketingu, co pozwala nam podejść do projektów wszechstronnie. Dążymy do innowacyjnych rozwiązań i zrozumienia potrzeb biznesowych klienta, zapewniając wysoką jakość i pełne zaangażowanie na każdym etapie projektu.

ux design

Sprawdź co mówią o nas klienci

  • Firma PESI bardzo szybko wykonała zlecone jej prace i zrobiła to w sposób rzetelny i profesjonalny, dając nam solidne podstawy do zarekomendowania jej innym kontrahentom ze względu na fachowe i rzetelne wykonanie pracy.

    Mariusz Renka

    Właściciel marki Pizzeria u Batmana

  • Współpraca z zespołem PESI to prawdziwa przyjemność. Zrozumienie naszych potrzeb było kluczowe dla osiągnięcia naszych głównych celów. Projektowanie i implementacja platformy zostały przeprowadzone profesjonalnie i w założonych ramach czasowych. Gorąco polecamy PESI jako zaufanego partnera biznesowego.

    Maciej Bogacz

    Twórca marki wczesnoszkolni.pl