Aplikacje mobilne - PESI – rozwiń swój biznes!

Aplikacje mobilne

Aplikacja mobilna – rozwiń swój biznes!


Aplikacje mobilne

W PESI projektujemy i tworzymy nowoczesne aplikacje mobilne w 100% dopasowane do potrzeb klientów

Obecnie urządzenia mobilne są najczęściej wybieranym nośnikiem do przeglądania Internetu. Tendencja ta rokrocznie rośnie, dlatego coraz więcej biznesów decyduje się na stworzenie własnej aplikacji mobilnej na telefon i tablet. Jeśli Ty też zacząłeś się nad tym zastanawiać, to świetnie trafiłeś.

Czym jest aplikacja mobilna? Aplikacja mobilna to ogólna nazwa dla oprogramowania działającego na urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe, smartfony, palmtopy czy tablety. To świetne rozwiązanie w sytuacji kiedy Twój projekt wymaga wykorzystania natywnych funkcji smartfona czy tabletu, takich jak aparat, kalendarz czy GPS. Aplikacje pozwalają np. na obsługę kont bankowych (aplikacje bankowe), komunikację ze znajomymi, korzystanie z funkcji serwisów społecznościowych, nawigację czy sprzedaż produktów.

Deweloperzy PESI tworzą nowoczesne i zaawansowane aplikacje mobilne na systemy Android i iOS, dostępne w sklepach App Store i Google Play. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo użytkowników, czyli Twoich klientów, wygoda korzystania z aplikacji oraz maksymalna wydajność działania Twojego biznesu online. Przygotowana przez nas aplikacja pozwoli działać Ci kompleksowo począwszy od prezentacji swojej oferty, przez dokonywanie transakcji, po zbieranie cennych danych marketingowych. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego otwarcie podchodzimy nawet do niestandardowych rozwiązań.

Aplikacje mobilne
Aplikacje mobilne

Dlaczego warto posiadać własną aplikację mobilną?

Aplikacja na telefon to rozwiązanie, w które warto zainwestować.

Za posiadaniem aplikacji mobilnej dla swojego biznesu przemawia wiele korzyści. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, że aplikacja mobilna rozwinie Twój biznes, sprawdź, co dzięki niej zyskasz.

  • Nowi klienci - aplikacja mobilna to nowy kanał, dzięki któremu możesz dotrzeć do nowych grup docelowych swojego biznesu.
  • Większe zyski - aplikacja na telefon to nowy kanał sprzedażowy Twoich produktów lub usług. Na zyski przekłada się także czas, który zaoszczędzisz oraz automatyzacja procesów.
  • Oszczędność czasu - dzięki dedykowanej aplikacji będziesz mógł zautomatyzować wiele czasochłonnych dotychczas procesów. To zaoszczędzi czas, a co za tym idzie pieniądze.
  • Ogromny potencjał marketingowy - aplikacja nie tylko gromadzi dla Ciebie dane marketingowe klientów. Jest też świetnym narzędziem, dzięki którym będziesz mieć nowe możliwości promocyjne.

Nie czekaj aż wszyscy Twoi konkurenci będą posiadać własne aplikacje. Wyprzedź ich i zaoferuj swoim klientom coś więcej. Razem stworzymy aplikację, która będzie spełniać Twoje oczekiwania i przyniesie wiele korzyści Twojej firmie, a co więcej będzie wygodna i użyteczna dla Twoich klientów!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane


Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest firma PESI Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Lubuska 10, 40-219 Katowice, NIP: 9542824506, REGON: 388389738, KRS: 0000888096, Kapitał zakładowy: 25.000,00 zł, adres elektroniczny: biuro@pesi.pl Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

Skontaktuj się
z nami